1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Мобілізація на Закарпатті: про що пишуть й говорять місцеві жителі?

16.01.2024 15:11 Суспільство Ексклюзив Голос Карпат

У мережі Фейсбук люди пишуть, як ловлять місцевих чоловіків у населених пунктах.

У мережі Фейсбук люди пишуть, як ловлять місцевих чоловіків у населених пунктах.

Останнім часом в регіоні почастішали випадки "відловлювань" місцевих чоловіків представниками ТЦК. Зі слів очевидців, повістки військовозобов'язаним починають вручати рекордними темпами на розгорнутих блокпостах в межах сіл. Так от один з інцидентів було зафіксовано днями в селі Оноківці Ужгородського району. На захист чоловіків стали жінки, що зібрались на вулиці й почали проганяти "людей у формі" .

Як виявилось працівники ТЦК почали масово роздавати повістки чоловікам у селі, зупиняючи один за одним автомобілі посил. Згодом в мережі Фейсбук з'явилось ще одне відео й теж зняте на Ужгородщині, де жінки почали вже збиратись у відповідні групи й "ганяти" військових населеним пунктом.

Відзначмо, інцидентів з відловлюваням військовозобов'язаних в районах області більшає й місцеві жителі, зокрема і дружини військовозобов'язаних починають бити на сполох. Мобілізація таким чином, за їх словами, вже переходить межі розумного. Людей ловлять наче собак, відзначають в коментарях під кричущими відео, на яких видно, як місцевих чоловіків забирають до військкоматів прямо із вулиць.

Нагадаємо, прикрий випадок, де людину майже викрали з автомобіля серед дороги, при цьому залишивши дружину із дітьми просто на вулиці, стався в одному з населених пунктів Міжгірщини.

А от у Хусті не так і давно чоловіка забрали у ТЦК прямо з вантажівки, після чого відправили служити.

А ще одна із подій зафіксована в Ужгороді. Чоловіка забрали з готелю працівники ТЦК серед ночі.

Бувають випадки, зі слів очевидців, що люди "безслідно" починають зникати, пішовши у магазин. Відтак, виявляється, що чоловіку вручили повістку "на рівному місці", а рідні про це й не здогадуються. Подібний випадок стався на Львівщині, чоловіка забрали до військкомату з торгового центру.

Не задоволені вихапуванням чоловіків із маршруток на автозупинках і жителі Іршавщини. Люди розповідають про прикрі інциденти, які, за їх словами, далекі від нормальної мобілізації.


Читайте також: Візит до ТЦК стане обов'язковим: відомо, які послуги чоловікам недоступні без візиту до військкомату