1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Залишили без водія цілий автобус дітей: у соцмережах обговорюють скандал, що трапився на Закарпатті за участі представників ТЦК (ФОТО)

1726 Суспільство Закарпаття

На Закарпатті представники ТЦК "скрутили" вінницького водія автобуса, який привіз дитячу збірну до Ужгорода на спортивні змагання.

Залишили без водія цілий автобус дітей: у соцмережах обговорюють скандал, що трапився на Закарпатті за участі представників ТЦК (ФОТО)

В Ужгороді працівники ТЦК  затримали водія автобуса, який привіз дитячу збірну на змагання з тхеквондо. Діти приїхали з Вінниці і це був єдиний водій у цьому автобусі. Про дивний випадок повідомив журналіст вінницького сайту Віталій Павловський.

Як повідомив Віталій Павловський пізно ввечері у суботу, 11 листопада, дитяча збірна з тхеквондо з Вінниці поїхала в Ужгород на змагання. Команда разом із водієм заночували у хостелі. Вночі усіх чоловіків працівники ТЦК забрали у військкомат, їх одразу скерували на нічну військово-лікарську комісію та після цього повідомили про негайну відправку в Чернігів.

«По закінченню комісії, водія Михайла думаєте відпускають? Ні, йому вручають гарний військовий квиток та відправляють прямо зараз на Чернігів… самі знаєте чому..», – написав журналіст Віталій Павловський.

"А що вже людські відносини між людьми закінчилися?? Чи наші діти мають тепер з тренувального залу пішки йти до готелю в іншому місті… а харчування? Що це за таке відношення до дітей, до українців?? А що повіска на відправку на збори, через 2..3 дні з Вінниці, вже не є варіантом?Дякуємо тренеру Валерію за справжню батьківську турботу про наших дітлахів, наших чемпіонів!! Ми українці!", - зазначив чоловік. 

За даними журналіста, ситуацію взяв на контроль голова Вінницької ОДА Сергій Борзов, а перевізник відправив до Ужгорода нового водія, який має доставити дітей додому.

Читайте також: