1. Новини Закарпаття
  2. >

До військкомату із магазину: як роблять закарпатців із хворих "здоровими" й відправляють на фронт?

22.06.2023 08:51 Суспільство Ексклюзив Голос Карпат

В Україні продовжено процес загальної мобілізації військовозобов'язаних.

 В Україні продовжено процес загальної мобілізації військовозобов'язаних.

Процес мобілізації в Україні придатних до несення військової служби чоловіків й далі триває. Мобілізацію продовжено укотре.

Новий термін - до 18 серпня 2023-го року  В усіх областях працівники військкоматів перевіряють населені пункти й продовжують роздавати повістки військовозобов'язаним. За останній період у містах й селах активно здійснюють перевірки торгових й відпочинкових закладів, курортних баз. Подеколи, розповідають селяни, чоловікам вручають повістки посеред вулиці, на похоронних заходах  тощо.

У деяких випадках людей просто ловлять в автобусах й відправляють до військкоматів. Що до останнього, про один з таких випадків "Голос Карпат" інформував уже раніше. Людину просто зупинили в одному з автобусів на Перечинщині й повезли до місцевого військкомату  До того, розповідають закарпатці, неодноразово працівниками ТЦК були застосовані украй жорсткі методи у відношенні до військовозобов'язаних. Такі порушення очевидці фіксували на камери й виставляли до соцмереж, де опісля назбирувалось ряд негативних коментарів. Такий випадок, де поліцейські застосовували силу до військовозобовязаного, зафіксували цьогоріч на Закарпатті.

Людину тягнули за руки попри її волю прямо з обійстя й садили до поліцейського автомобіля. Жінка намагалась просити щоб чоловіка не брали силою, втім поліцейські робили свою роботу, не реагуючи на вмовляння . Українці розповідають, як повістки чоловікам вручають прямо в торгових закладах і тут же відправляють їх до військкоматів.

Як інформує львівське видання, мешканець одного з міст на Львівщині нещодавно вийшов у магазин і не повернувся додому... телефону з собою він не брав, тому дружина лише наступного дня дізналася, що чоловіка відправили на військову службу. Інший випадок стався у Києві, коли одного чоловіка, який прогулювався торговим центром, підійшли люди у військовій формі та запросили його до ТЦК. Там його негайно відправили на військово-лікарську комісію. Звичайно ж, його визнали здоровим, тож уже ввечері він перебував у навчальній частині.

Відзначмо, раніше "Голос Карпат" інформував, як у ліцеї на Мукачівщині вручили повістки персоналу навчального закладу.

Нагадаємо, Близнюкам- ділова активність, Ракам - нові починання: гороскоп на 22 червня

Читайте на ГК:На Закарпатті відключатимуть електроенергію: не буде світла понад 8 годин
Читайте на ГК:На Закарпатті побільшало прикордонних постів: почали "різати" жорсткі вимоги
Читайте на ГК:Закарпатців попереджають про нову гідрологічну небезпеку: до чого слід бути готовим