1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Навчання продовжать за планом: в освітніх закладах Тур'я-Реметівської ОТГ дистанційки не буде через погодні "сюрпризи"

12.01.2024 13:00 Суспільство Ексклюзив Голос Карпат

Учні освітніх закладів Закарпаття вже незабаром сядуть за парти після зимових канікул.

Учні освітніх закладів Закарпаття вже незабаром сядуть за парти після зимових канікул.

  В областях України цьогоріч змінено дати осінній й зимових канікул. У різних регіонах дітей по різному відпускали на традиційний відпочинок. Відомо, що у залежності від безпекової ситуації, в багатьох освітніх закладів України не було осінніх канікул. Їх відмінили і в закладах освіти на Закарпатті.

  Без осінніх канікул залишились і учні Тур'я-Реметівської ОТГ. Водночас, попередньо в адміністраціях освітніх закладів інформували, що діти матимуть осінні канікули й вони почнуться уже і листопаді. Згодом було повідомлено про зимові канікули і вони стартували в місцевих освітніх закладах від 30 грудня. Наразі відомо, що другий семестр в учнів освітніх закладів Тур'я-Реметівської ОТГ розпочнеться від 21 січня 2024 року.

  Що стосується продовження дати зимових канікул учням громади чи перехід на дистанційну форму навчання в результаті морозів, наразі нічого не інформують. Водночас, як повідомили у відділі освіти, молоді та спорту Тур'я-Реметівської сільської ради, навчання у стінах освітніх закладів ОТГ після зимових канікул продовжать за планом.

  Тим часом, у багатьох освітніх закладах України продовжили термін зимових канікул через погодні сюрпризи унаслідок сильних морозів.

  Відзначмо, на Закарпатті останніми днями також фіксують морозну погоду.

Зниження температурних позначок прогнозують і найближчими тижнями.

Читайте також: Оновлені платіжки за розподіл газу: у січні закарпатці отримають квитанції зі зміненими сумами