1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Закарпатцям продають гнилу рибу: за "знижкою" перед святами

08.01.2024 10:37 Суспільство Ексклюзив Голос Карпат

Жителі регіону повідомляють про жах в магазинах.

Жителі регіону повідомляють про жах в магазинах.

Перед святами покупців й далі дурять у магазинах. Про це б'ють на сполох місцеві жителі. За словами краян, зараз у багатьох торгових точках під приводом акцій на ті чи інші товари, можна купити не надто безпечні продукти. Тож варто остерігатись подібних заманливих акцій, бо ж можна потрапити до лікарні з отруєнням.

Раніше "Голос Карпат" уже інформував, як у місцевих торгових точках людей труять за їхні ж гроші. В числі обдурених продавцями стають нерідко й пенсіонери.

А ось на Берегівщині людина, з'ївши кільку із магазину, опинилась під наглядом медиків з ботулізмом.

Читайте також: в Україну ввезли партію цитрусових із Єгипту - в екзотах отрута

Наразі у магазинах регіону людям почали продавати зіпсовану рибу й консервні вироби. З черговим вибриком в одному із магазинів на Перечинщині зіткнулась пенсіонерка пані Мар'яна. Зі слів бабусі, вона купила консерву - сардину у "АВС" у селі. В магазині її запевнили, що товар свіжий, і пані Мар'яна зробила радо покупку. Та вже удома безпечний зі слів продавчині товар довелось викинути. Бо ж їсти консерву, через тхлий запас, було не можливо.

"Купила я днями консерву у нас в магазині. Сардину в олії. Привезли, кажуть свіжа", - відзначає пані Мар'яна.
"Продавець щиро запевнив - товар щойно доставили, не прострочений, добрий. Купила я тої консерви, а вдома як лиш відкрила, то з банки пішов тухлий запах. Сардина була зіпсована, мачка поїла", - розповідає пані Марія.

"Пішла я потім у той магазин та сказала про "свіжу" сардину, продавець була в шоці, вона не знала, який товар завезли в магазин", - додає жінка.

Раніше "Голос Карпат" інформував, як змінились в ціні яйця перед святами.

Читайте також: Їх викопують прямо зі снігу: яку дивну знахідку виявляють в районах Закарпаття і що з нею роблять? 

Підпишіться на наш телеграм канал, щоб читати новини першими