1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

"Ми м'ясо на фронті, за що воювати?": чому закарпатці не всі охоче ідуть на війну?

1264
Суспільство Закарпаття

Мобілізація в Україні й далі триває й набирає нових масштабів.

"Ми м'ясо на фронті, за що воювати?": чому закарпатці не всі охоче ідуть на війну?

  Останнім часом в мережі Фейсбук є чимало актуальних постів щодо принципів мобілізації в Україні. Багато людей, у тому числі і військовозобов'язаних акцентують на тому, що на фронт забирають практично усіх чоловіків, не залежно від стану здоров'я. Під час проходження ВЛК, військовозобов'язаних начебто "зцілюють" дивним чином, аби чимскоріше відправити усіх на фронт.

  Також люди обурені власне процесом мобілізації, від вручення повісток в громадських місцях і до виловлювань чоловіків працівниками ТЦК в магазинах, торгових центрах і навіть комплексах відпочинків.

  Відзначмо, наразі на Закарпатті військовозобов'язаних частіше почали зупиняти на блокпостах у межах населених пунктів. Це і прикордонники і працівники військкоматів. Зупиняють, як приватні автомобілі, й громадський транспорт.

  До слова на Перечинщині минулого разу чоловіка забрали до військкомату прямо з автобуса. Очевидцем події був журналіст видання "Голос Карпат". У деяких випадках військовозобов'язаних просто силою тягнуть зі сходів маршруток й відправляють до ТЦК.

  А ось не так і давно жорсткий інцидент за участю працівників ТЦК було зафіксовано у Берегівському районі. До комплексу відпочинку "люди у формі" ввірвались у балаклавах. На жаль, таких прикладів є чимало.

  "Де справедливість, чому на війну ідуть бідні, поки мажори спокійно гуляють і розкошують у ресторанах?" Чимало подібних реплік подібного плану доводиться чути й вони перегукуються із закликами військових щодо усвідомленого бажання чоловіків іти захищати свою державу.

  Однак, правді бути, щоразу менше бажаючих взяти у руки зброю можна помітити перед входом до ТЦК, аніж бажаючих відпочити на Буковелі чи інших популярних курортах. Що ж насправді відлякує від мобілізації кремезних й здорових чоловіків у цей час важко вгадати. Водночас факт залишається фактом, багато військовозобов'язаних все частіше тікають із України, боячись бути призваними.

  А ось, що пишуть в коментарях поодинокі, не бажаючи йти на фронт м'ясом й захищати не зрозуміло кого в цій війні.

  Боячись мобілізації та військкоматів й бажаючих "відірватись на повну" подалі від метушні є чимало. Прикладом цього є один з дописів, на який ми натрапили на просторах інтернету. Чоловік відзначає, що йому вкрай потрібен психічний перепочинок і він питає поради, де б можна було відпочити від нав'язливого будення в цей час і де б, головне, не було ТЦК.

Читайте також: "Яка різниця чий бак?": у мережі Фейсбук ледь не "побуцались" через випадок в Ужгороді (ФОТО) 

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber