1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

"Яка різниця чий бак?": у мережі Фейсбук ледь не "побуцались" через випадок в Ужгороді (ФОТО)

03.01.2024 09:30 Суспільство ВАЖЛИВО Голос Карпат

У мережу Фейсбук злили фото місцевого жителя поряд з не надто пейзажним місцем.

У мережу Фейсбук злили фото місцевого жителя поряд з не надто пейзажним місцем.

  В одній із місцевих спільнот оприлюднили фото ганебного вчинку, де житель викидає сміття у пакетах в чужі сміттєзбірники. Автор допису відзначає, мовляв чоловік не живе в їх районі й не має таке витворяти, бо ж кожен платить за вивіз того ж сміття зі своєї кишені зазначеній фірмі.   Водночас, невідомо, який маршрут довелося проїхати чоловіку автомобілем в пошуках урн для сміття, аби врешті зітхнути з полегшенням. Автор допису, іронізуючи ситуацію, питає у спільноти, "чи бува не позичили б вони герою на фото хоч кілька гривень. Адже у того ймовірно не має грошей на оплату за вивіз сміття й "через бідність" він вдається до таких дій.

  На питання зреагували по різному. Одні засуджують чоловіка у його вчинку, а інші вважають це нормою та не бачать нічого дивного в тому. У всякому разі, як відзначають в коментарях, відрадним є те, що сміття чоловік не поніс десь до лісу чи до водойми, а все ж, кинув його до контейнера.

  Люди пишуть: "яка різниця, де і чиї баки", "по місту не багато відповідних контейнерів", тому й не рідко людям доводиться викидати сміття в такий спосіб.

Читайте також: Готуйте свічки та дрова: чотири райони Закарпаття буде тимчасово знеструмлено