1. Новини Закарпаття
  2. >

Небезпека вже поряд: жителям Закарпаття слід бути обачними перед святами

24.12.2023 11:57 Суспільство ВАЖЛИВО Голос Карпат

На жителів України "полюють" у соцмережах.

На жителів України

Перед святами жителям областей України слід бути особливо обачними не лише в магазинах, але і в соціальних мережах. Онлайн-шахраї наразі вдаються до найрізніших спекуляцій з метою заволодіти чужими грошима.

Напередодні новорічно-різдвяних свят шахрайська методика набирає масштабів.

Наразі українців намагаються "надурити" нібито від імені популярної у державі мережі магазинів "АТБ-Маркет". Ідеться про нібито можливість безкоштовно отримати святкові набори на новорічні свята.

В оманливих дописах обіцяють, що з 25 по 29 грудня у магазинах «АТБ» будуть безкоштовно видавати святкові набори до Нового року. В "набори" входить ігристе вино, солодощі для дітей, замариноване курча та сертифікат на покупки в "АТБ" на 500 гривень.

Для отримання начебто необхідно лише вибрати з переліку своє місто і «подати заявку на отримання». Така інформація не є дійсною, — розповіли у "АТБ-Маркет".

У "АТБ" зазначають, що усю інформацію щодо акційних пропозицій від корпорації можна знайти тільки на офіційних сторінках та сайті мережі. 

Закарпатцям також варто бути обачними наразі та сторонитись таких повідомлень, адже в один чудовий момент можна залишитись без заощаджень.

Раніше "Голос Карпат" інформував як дурять жителів Закарпаття у магазинах. Перед святами ціни у багатьох торгових точках істотно завищують.

Нагадаємо, до України ввезли партію небезпечних цитрусових із Єгипту. Вони могли опинитись у будь-якій з областей.

Слід зауважити, небезпечні товари із інших країн цьогоріч вже потрапляли до магазинів держави не один раз. Отруйне куряче м'ясо ввезли із Польщі, а рибу із небезпечним вмістом всередині, завезли із Угорщини. Також на Берегівщині цього року чоловік отруївся зараженню ботулізмом консервою.

Читайте також: Комендантської години не буде, але є ряд обмежень: відомо, від чого доведеться відмовитись жителям Закарпаття в новорічно-різдвяні свята? 

Підпишіться на наш телеграм канал, щоб читати новини першими