1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

"Вже подуріли, не мають совісті": у магазинах Закарпаття "набили" нові ціни на один із важливих продуктів

101559
Суспільство Новини Перечина

Люди у шоці, що коїться в магазинах перед святами.

"Вже подуріли, не мають совісті": у магазинах Закарпаття "набили" нові ціни на один із важливих продуктів

У закарпатських магазинах - золоті ціни на курячі яйця. Ще донедавна цей традиційний продукт можна було придбати від від 5, 50 гривень за штуку.

Пізніше вони істотно зросли в магазинах і їхня вартість була від 6 гривень за штуку. Десяток яєць вилітав закарпатцям із гаманців від 60 гривень. Лоток із тридцяти штук можна було купити від 180 гривень.

Водночас, коли в одних торгових точках вартість яєць була від 6 - 6, 50 гривень за штуку, у багатьох магазинах, можна було бачити цінники ще врази вищі. У вересні цьогоріч яйця вартували від 4, 50 за штуку. І ось, порівняймо, як сильно до цього часу вони подорожчали.

У деяких торгових точках на Перечинщині місяць тому курячі яйця уже продавали по 7 гривень за штуку, розповідає місцеве населення. А от наразі вартість яєць напередодні свят ще сягнула висот. У багатьох торгових точках вони уже вартують 7, 50 гривень за штуку. Люди обурені, що їх і далі обдурюють, не залежно від того, що в Україні війна, а в ряду покупців не має грошей навіть на найнеобхідніше. Чималій кількості пересічних покупців і надалі доводиться відмовлятись від багато чого в магазинах, аби зекономити.

- Дурять і далі та обдирають як липку, - розповідає пані Ірина.
- Вже подуріли, нам треба бути мільйонерами, щоб мати гроші на такі дорожезні товари. У нас в магазині курячі яйця ще місяць тому були по 7 гривень за штуку, учора пішла в магазин, була у шоці - уже подорожчали. 7, 50 за яйце. І де совість, чому такі ціни. Людкове добрі, на одні лиш яйця тепер будемо відкладати свої заощадження, - зауважує пенсіонерка.

Відзначмо, як раніше повідомляв "Голос Карпат", пенсії на Закарпатті одні із найнижчих.

Також додамо, що за останній період у магазинах здорожчали також овочі. Найбільше піднялась вартість цибулі. Наразі вона уже вартує 18 гривень за кілограм. До того, люди встигли зробити запаси цим слізним овочем, поки істотно ще не здорожчав.

А ось такі ціни на "золотий овоч" у грудні на сайті Мінфіну.

Картопля також подорожчала цьогоріч. Зараз вона вже обходиться від 15 гривень за кілограм.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber