1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Тепер вже й з Угорщини: закарпатцям слід знати про небезпечний товар в магазинах

5039
Суспільство Закарпаття

На територію України вчергове потрапив небезпечний продукт.

Тепер вже й з Угорщини: закарпатцям слід знати про небезпечний товар в магазинах

Напередодні ми вже писали як в Україну продовжують ввозити небезпечні товари з іноземних країн. Найперше, цьогоріч на території однієї із областей зафіксували неякісне куряче м'ясо, що потрапило з Польщі. Продукт був заражений сальмонелою, тому людей застерігали у будь-якому випадку остерігатись купівлі такого м'яса й не наражатись на небезпеку. Пізніше до України укотре ввезли неякісний імпорт і знову із Польщі. Небезпечну отруту, призначену для боротьби із комахами, було знайдено в замороженій броколі.

Цього разу в Україну товар завезли із Угорщини. Небезпечним продуктом виявилась риба. Як зазначається, під час проведених перевірок у продажі не було знайдено продукції із затоплених територій, що постраждали унаслідок підриву Каховської ГЕС.

Варто відзначити, що фахівці Держпродспоживслужби, після моніторингу ринків Уманщини, не допустили до продажу майже 100 кілограмів риби. Причиною стали ознаки, які вказували на її несвіжість.

Раніше "Голос Карпат" інформував про небезпечну рибу з Херсонщини, яка могла потрапити до областей України. Вона була заражена ботулізмом, то ж споживання такого продукту могло призвести до серйозних проблем зі здоров'ям.

Українців у різних областях закликали не купувати копчену, солону та в’ялену рибу на стихійних ринках, яка була виготовлена в домашніх умовах та без лабораторного контролю. Наголошувалось, що навіть приготування такої риби не зробить її безпечною для споживання.

Наразі жителям Закарпаття також слід остерігатись небезпечних товарів у магазинах й робити покупки із обережністю.

Нагадаємо, Протягом 10 днів, з'явитися до ТЦК: військовозобов'язаним пояснили причину 

Підпишіться на наш телеграм канал, щоб читати новини першими 

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber