1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Повний абсурд, немає вже слів: закарпатці "бунтують"

21.05.2023 18:03 Суспільство Ексклюзив Голос Карпат

На Закарпатті між населенням наростає хвиля обурень.

На Закарпатті між населенням наростає хвиля обурень.

Останнім часом жителі чи не казяться через надто високі ціни на майже усі продукти у магазинах. Обурень вистачає у всіх районах щодо високих націнок у магазинах, червоніє від ряду критичних висловлювань з цього приводу і мережа Фейсбук. Люди пишуть на кшталт: " Хай подавляться тими цінами", " Аби той товар одні черв'яки лишень їли", "Це надто заморські ціни", "З людей деруть сьому шкуру".

Людей можна зрозуміти у цій ситуації, адже зарплати в населення дуже мізерні і уже точно - не на такі ціни. Раніше хвилю обурень в мережі Фейсбук розпалили унаслідок цін на черешню. Відзначмо, солодку ягоду, яку в основному постачали на ринки з Іспанії, продавали за майже ціною золотих злитків. Її ціна в магазинах й на ринках варіювалась від 600 грн до 1500 грн.

 Люди, хоча і обурювались на такі ціни, усе ж, не спішили із гаманців викидати останній гріш. У мережі писали, що ціни і дійсно високі для простих закарпатців і що черешня могла б бути й дешевшою.

Поодинокі ж оцінювали ситуацію із "золотою" черешнею більш врівноважено. Люди казали: не панікуйте, бо це не хліб. Можна без тої черешні і обійтися. Головне, був би мир в Україні і люди стали б добріші один до одного. Втім, війна в Україні, розпочата агресором, ще наразі триває, а ціни продовжують ріст з астрономічною швидкістю.

Наразі, окрім черешні останнім тижнем різко зросли у ціні й два улюблені закарпатцями овочі, а саме - болгарський перець та морква. Ціна першого овоча, який жителі навесні додають до салатів, наразі у магазинах від 180 гривень за кілограм. Ціна ж Моркви із 50 гривень гривень за кілограм на вісім гривень ще підскочила. За такою ціною - 58 гривень цей овоч можна придбати у магазинах Перечинщини. Втім, люди розповідають, не нижчі ціни на перець і в інших районах області.

Підйом цін на ряд овочів нині спостерігається по всій Україні. Подорожчання цибулі також прогнозують найближчими часом. Така ситуація з цінами вкотре викликає в людей і паніку, і обурення, а ще й глибоке розчарування. Люди пишуть, що їх обкрадають на рівному місці. І хоч до такого-сякого обману у магазинах раніше люди вже звикли, та зараз кажуть, афер значно побільшало.

Читайте на ГК:На Закарпатті померз "другий хліб", який висадили цьогоріч у березні: що кажуть люди?
Читайте на ГК:Древні рогаті істоти, яких "повернули" в життя: у громаді на Закарпатті народилось нове "чудо" (ФОТОФАКТ)
Читайте на ГК:Земля тягне сили і гроші у закарпатця: в яку суму влетить цьогоріч "золота сотка"?