1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Неба зовсім не було видно: потужну хмару із пилу зафіксували над Закарпаттям (ФОТОФАКТ)

3163 Суспільство Закарпаття

В регіоні спостерігали незвичну пилову бурю.

Неба зовсім не було видно: потужну хмару із пилу зафіксували над Закарпаттям (ФОТОФАКТ)

Напередодні потужна пилова хмара з Сахари дісталась Європи й не оминула Україну. Жителів областей застерігали про таке явище й радили не мити вікон у цей період й не відчиняти їх на ніч. Справа у тому, що пил із Сахари згубно впливає на стан здоров'я людей, зокрема тих, що страждають респіраторними захворюваннями. У групу ризику потрапляють також і діти.

Як повідомили в Укргідрометцентрі, у західних областях України пилову бурю в містах і селах могли спостерігати ще 31 березня.

Відтак, пил із Сахари дістався територій інших областей.

Мали нагоду спостерігати потужну хмару із пилу й мешканці Ужгорода. Світлини із рідкісним для регіону метеорологічним явищем зробили над одним з монастирів міста й поділились із журналістом видання "Голос Карпат".

Сьогодні також завіса із пилу огорнула небо Свалявщини. Фото цього явища виклала у мережі Фейсбук Олеся Михайлова

Відкрити світлину

Відкрити світлину

Нагадаємо, що закарпатці могли спостерігати пилову хмару з Сахари у 2013 році. Сахарський пил охопив тоді територію сусідньої Словаччини, а відтак зміг дійти й до Закарпаття.

Читайте також: Небезпечна пилова буря над Україною: на Закарпатті пил із Сахари також могли бачити 

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!

Читайте також: