1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Закарпатські "Дударики" із Турянщини стали відомими на всю область (ФОТО)

17.03.2023 08:56 Суспільство Ексклюзив Голос Карпат

Сопілкарі із Перечинщини взяли перемогу на обласній сцені.

Сопілкарі із Перечинщини взяли перемогу на обласній сцені.

Неймовірний дитячий гурт сопілкарів "Дударик" із Тур'я-Ремет переміг в першому турі "музичної битви" інструментальних колективів у серці Ужгорода.

14 березня у стінах Ужгородської музичної школи №1 відбувся перший кущовий тур обласного конкурсу ансамблів й оркестрів духових та ударних інструментів. Участь у заході взяли 6 колективів із чотирьох мистецьких шкіл області. Саме тут юні таланти, що є вихованцями Тур'я-Реметівської ДМШ, здобули перше місце. Керівник Ольга Мицька. Про майстерність Ольги Петрівної у музичній діяльності і любов до дітей "Голос Карпат" уже писав у попередній публікації  Ольга Мицька за весь час роботи викладачем Тур'я-Реметівсткої ДМШ, створила не один творчий ансамбль. Серед них: фольклорний ансамбль "Родина",  "Туряночки", "Поштарі".

Під час виступу на сцені музичного освітнього закладу в Ужгороді учасники ансамблю "Дударик" демонстрували неабиякий артистизм й витонченість гри на музичних інструментах. У результаті переможці нагороджені грамотою від Управління у справах культур, молоді та спорту Ужгородської міськради. Щиро вітаємо із відзнакою та бажаємо подальших творчих здобутків.

Фото зі сторінки Тур`є-Реметівська школа мистецтв.

Читайте на ГК:Реанімація школи-привида: за скільки тисяч "відрехтують" колишню музичну у закарпатській громаді
Читайте на ГК:Цінний скарб: відомо, що зараз добувають у закарпатських лісах
Читайте на ГК:"Палаюче" небо насторожило закарпатців (ФОТОФАКТ)