1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

“Не всі можуть витримати”: у селі на Закарпатті зафіксовано справжній жах на одній з вулиць (ФОТО)

09.03.2023 22:53 0 Суспільство Автор: Голос Карпат
 

З цим жахом люди живуть не один рік.

У Тур'я-Реметі на Перечинщині проблем додає наразі одна із найбільш горезвісних вулиць, про яку ми уже згадували у багатьох публікаціях. Мова іде про забуту не вперше місцевою владою вулицю Визволення. Це одна із тих вулиць, де за словами місцевих, асфальту не було зроду. Роками люди долають свій звичний маршрут ґрунтовою дорогою, а у період дощів, приміром, як зараз, жителі ковзають цим відрізком дороги болотом й "пливуть" по калюжах.

- Забуває за нас влада. Ніхто і не знає з нових, що ще є й така вулиця у селі. Бо давно б уже якось поплатали, чи підсипали рінчею. То суцільний кошмар. Йду цим болотом в чоботях, туфлі несу у кульку. На центральній перевзуваюсь, бо з каблуками у тому болоті мене і краном не витягнуть, — розповідає пані Мар'яна. - Зараз тут і вода і болото, рови такі, наче війна тут іде й танками тут попроходили. Це одна із жахливих вулиць, такої точно більше не має ніде, живемо на безлюдному острові. Не кожен би витримав щоразу топтатись по тому болоту. Хто в центрі тим добре, ходять асфальтом, а ми, як чорти із того болота вилазимо, — з обуренням додає жінка.

Слова людей про цей відрізок дороги не є перебільшенням. Наразі ми відзняли, як виглядає те бездоріжжя в період весняних злив, бо пройшлися туди самі. На світлинах — дорога у "пекло". Вода струїться із різних боків, обійти не можливо. Весь ґрунт із дороги пливе із дощем.

Варто відзначити, цьогоріч на ремонт вулиць у Тур'я-Реметівській ОТГ передбачено 360 00000, 00 грн. із бюджету громади

На жаль, у переліку ряду важливих вулиць, які потребують ремонту, не має вулиці Визволення й інших проблемних вулиць у Тур'я-Реметі

Читайте Голос Карпат.ІНФО також у Телеграм

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що на Закарпатті є цілюще джерело.

Читайте на ГК:Жахаючий слід від сокир в одній із громад Закарпаття: березовий сік обернувся трагічним фіналом (ФОТО)
Читайте на ГК:На Закарпатті сталася надзвичайна ситуація: відомі деталі події (ФОТО)
Читайте на ГК:Були в шоці від побаченого: надзвичайна ситуація “сполошила” місцевих жителів (ФОТОФАКТ)