1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

«Наче на острові, та на болоті»: жахи вулиці Визволення на Закарпатті (ВІДЕО)

19.02.2022 12:35 Суспільство ВАЖЛИВО Голос Карпат

Ідеться про одну із найжахливіших вулиць у Тур'я-Реметі на Перечинщині – Визволення.

Ідеться про одну із найжахливіших вулиць у Тур'я-Реметі на Перечинщині – Визволення.

Тут вода і болото не висихають хіба що улітку у сильну спеку.

Так само, як і вулиця 8-го Березня, цей відрізок дороги жодного разу не був асфальтованим. Відтак, місцевим жителям доводиться щоразу «місити вальки», йдучи на роботу, чи в магазин по хліб.

Наразі, через дощі, які днями пройшли на Закарпатті, вулиця стала узагалі непрохідною. Те болотне місиво, яке наразі тут утворилось, що більш нагадують трясовини, могли б стати сюжетом для фільму жахів. Та от цей жах є реальним, не вигаданим сценарієм. Проблема у тому, що із цією реальністю жителям доводиться тільки змиритись.

Журналіст видання «Голос Карпат» відзняв на відео, як виглядає зараз частина вулиці, де ще тамтешні жителі не встигли підсипати дорогу підручними матеріалами та встелити камінням. Власне, таким чином, власними силами та не очікуючи помочі влади, жителі і ремонтують болотяні відрізки доріг, надто віддалених від центру села. У місцевому бюджеті фінансів на ремонт згаданих вулиць ніколи не вистачає. А от із державного бюджету хай і виділяються кошти, та до 8-Березня й Визволення черга ніяк не дійде, обурюються люди. За їх словами, у селі ремонтують по кілька разів уже ті вулиці, які були асфальтовані. У той же час ті, що живуть «на болоті» були би раді хоч і дірявому асфальту, із ямами, лиш би не грузнути в бруді розкислих від дощу вулиць.

Наразі, із держбюджету на ремонт доріг місцевого значення на Закарпатті виділено 450 млн 748 тисяч гривень. Про це йдеться на офіційному сайті Закарпатської ОДА.

Нагадаємо, «Затоплені обійстя й городи»: на Закарпатті негода підтопила будинки жителів (ФОТО)

Читайте на ГК:На Перечинщині ліквідували масштабну пожежу на підприємстві (ФОТО)
Читайте на ГК:На Закарпатті вчителю предмета «Захисту України» вручили відзнаку командувача ОК «Захід» (ФОТО)
Читайте на ГК:Війна й цвіт надії в тилу: на Закарпатті міста і села, наче на іншій планеті (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська