1. Новини Закарпаття
  2. >

Не встигають завозити: у закарпатських магазинах черговий колапс

03.12.2022 11:15 Суспільство Ексклюзив Голос Карпат

У магазинах регіону - черговий продовольчий колапс.

У магазинах регіону - черговий продовольчий колапс.

Через війну в Україні у магазинах області й далі усе рекордно дорожчає, а з прилавків зникають ряд важливих продуктів. Багато магазинів та супермаркетів наразі працюють на генераторах внаслідок частих відключень електроенергії. Нагадаємо, від 17 жовтня цього року в громадах області розпочалась економія вуличного освітлення. Згодом у всіх районах області були введені графіки погодинних відключень з метою економії енергоресурсів держави чим швидшого їх відновлення після рашистських атак.

На жаль, останнім часом відключення електрики почастішали, й Закарпаття не стало винятком. Через цю ситуацію у людей, як відзначають, ламається техніка та псуються продукти у холодильниках.

Генератори хоч рятують у тому випадку, але і їх не вистачає для повноцінної роботи великих підприємств, у тому числі і пекарень.

Останніми днями у закарпатських магазинах спостерігаються величезні черги за хлібом. Його, як відзначають продавці, не встигають завозити. Люди умить усе розбирають. До слова, така ситуація із нестачею хліба спостерігається наразі у багатьох торгових точках на Перечинщині.

Нагадаємо, як раніше інформував "Голос Карпат", у магазинах області подорожчали м'ясо  й молочні продукти 

Ціни на хліб за останній період теж істотно зросли Нараз його вартість у магазинах від 36 гривень за буханець.

Нагадаємо, Влада області планує запровадити низку обмежень для закарпатців: що відомо.

Читайте на ГК:Електроенергії вистачить на увесь регіон: Закарпаття має надію на електрику "з неба"
Читайте на ГК:Скандал на Закарпатті: директор підприємства підозрюється у привласненні майже 3 млн гривень на ремонті доріг (ФОТО)
Читайте на ГК:Пригодницький трилер по-Закарпатськи: горе-“гід” привів “туристів” до берега Тиси та накивав п'ятами (ВІДЕО)