1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Закарпатських батьків застерегли бути пильними за своє чадо в нічний час доби

05.11.2022 14:45 Суспільство Ексклюзив Голос Карпат

В освітніх закладах регіону звертаються до батьків учнів із терміновою інформацією.

В освітніх закладах регіону звертаються до батьків учнів із терміновою інформацією.

Застереження стосуються безпеки дітей у нічний період доби через відсутність вуличного освітлення. Із метою уберегти своє чадо від непоправних й непередбачуваних наслідків, батьків просять звертати особливу увагу на одяг, в якому діти виходять на вулиці. Особливо, коли діти виходять гуляти поряд із автотрасами, де їздять автомобілі.

Батькам радять вдягати малечу в одяг зі світловідбиваючими елементами. Вони можуть бути на рюкзаках, верхньому одязі, шапці. Також це можуть бути браслети на руку зі світловідбиваючими ефектом, туфлі, або ж кросівки "з підсвіткою".

Зазначимо, унаслідок подальших ворожих атак із боку Росії та обстрілів енергетичної інфраструктури спостерігається збій в енергосистемі держави.

До жителів у різних областях України звертаються економно використовувати енергоресурси та вимикати з розеток прилади у нічний час доби. Разом із тим, сільські й міські громади закликають обмежити у цей період вімкнення вуличного освітлення. До ситуації із розумінням поставились і в ОТГ Перечинщини. Нагадаємо, тут вуличне освітлення почали вимикати від 17 жовтня.

Нагадаємо, "Цього могло б й не бути": закарпатці знаходять зловіщі знахідки у лісах (ФОТОФАКТ).