1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

Червоний хрест Угорщини доправив на Закарпаття понад 300 тонн гумдопомоги

29.08.2022 11:32 Суспільство

Червоний хрест Угорщини продовжує допомагати українським переселенцям. Від початку війни організація доправила на Закарпаття понад 300 тонн гуманітарного вантажу.

Червоний хрест Угорщини продовжує допомагати українським переселенцям. Від початку війни організація доправила на Закарпаття понад 300 тонн гуманітарного вантажу.

Про це пише Кarpat.in.ua.

Протягом останніх півроку з початку війни в Україні Червоний Хрест Угорщини надав допомогу українським біженцям, які прибували чи були розміщені в Угорщині, у 280 тисячах випадків, повідомили в організації.

Як ідеться в повідомленні, Міжнародний рух Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, Товариство Червоного Хреста України та сорок шість інших організацій, у тому числі Червоний Хрест Угорщини, з 24 лютого продовжують роботу для забезпечення гуманітарних потреб.

Співробітники Червоного Хреста Угорщини з початку війни надали медичну допомогу вздовж кордону з Україною у 2074 випадках. Представництво організації в області Боршод-Абауй-Земплен направило Закарпатській обласній організації Товариства Червоного Хреста понад 300 тонн гуманітарної допомоги на суму 270 мільйонів форинтів.

Також організація підтримує роботу місць розміщення біженців у восьми містах – Будапешт, Дунауйварош, Лікоч, Сеґед, Мако, Мішкольц, Шаторалйауйгей, Годмезевашаргей.

Оскільки мільйони людей були змушені покинути свої домівки, понад сто тисяч волонтерів і співробітників Червоного Хреста були мобілізовані в Україні та сусідніх країнах. Волонтери Червоного Хреста Угорщини виконали 48 207 робочих годин, а співробітники надали допомогу прибулим і розміщеним тут людям протягом 56 950 робочих годин, йдеться в повідомленні.

Варто відзначити, що Угорщина була однією із перших країн, які від початку війни стабільно відправляють в Україну гуманітарні вантажі.

Крім того, країна приймала українців, які були вимушені тікати від війни в Україні. 

Після того, як до сусідньої країни поїхало чимало біженців з України, в Угорщині почали всіляко підтримувати українців, як безкоштовним проїздом у громадському транспорті так і влаштувавши навчання для діток з України. І не просто дати дітям можливість продовжити навчання, а на рідній українській мові.

А ще активісти Благодійного фонду Служби Доркас відкрили центр приймання переселенців з України на 200 місць в Дебрецені.  

Також значна допомога із боку Угорського уряду відчутна і у роботі гімназій на Закарпатті. Зокрема, Уряд Угорщини продовжує допомагати Берегівському ліцею ім. Габора Бетлена. Тут з  перших днів війни приймають вимушених переселенців. Наразі за підтримки Уряду Угорщини в гімназії йде будівництво.

Нагадаємо, Угорщина відремонтує гуртожитки для переселенців та добудує сміттєпереробний завод на Закарпатті /ВІДЕО.

Читайте на ГК:Скандал з пострілами у Виноградові: про інцидент з ромами біля ТЦК  заговорили в Угорщині (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Українець став жертвою смертельної різанини в Угорщині
Читайте на ГК:Тисячі людей вийшли на вулиці і вимагають відставку Орбана: в Угорщині розпочалися масові протести (ФОТО)