1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Жахіття біля зруйнованого мосту на Закарпатті (ФОТОФАКТ)

1808 Суспільство Новини Перечина

Мова йде про одне із закарпатських урочищ під назвою "Лагер".

У минулі роки у згадуваному у попередніх публікаціях урочищі було прокладено вузькоколійну колію. Над бурхливим на той час потічок "Ружа" звели надійний кам'яний міст. Опори якого і досі у непоганому стані. Та замість колій через міст пролягають дерев'яні бруски. На жаль, вони у жахливому стані, прогнили із часом, а посередині утворилася прірва. Отож безпечно пройти через міст наразі невдасться. 

Про історичні руїни мосту ми вже згадували у попередніх публікаціях та ознайомлювали  читачів із сьогоднішнім виглядом тієї споруди, майстерно виконаної із каменю. Будували той міст ще за чехів, як розповів очевидець Ільля Скубенич із Туря-Ремети. Вузькоколійка із "Лагру" йшла далі  у  "Ружу". Більш точних подробиць, як рухалась колія не вдалося довідатись, але відомо, що колія проходила між верхньою та нижньою "Полуницею". За урочищем "Гаєнка" йшла попід ліс.

На жаль, із часом урочище "Лагер" важко впізнати. Добре знаними раніше стежками, не надто ще загучалими хащею, нині важко пройти. Й навіть міст доведеться таки пошукати добряче в тій гущі, яка обтягнула усе довкола чи не справжніми джунглями.

Єдине, що і дійсно впадає в око поряд з руїнами мосту - купи сміття й вирізані дерева. Це ті реалії, що маємо нині.  Звідки взялася купа сміття поряд із мостом вгадати не важко, не впала ж із космосу (авт). Важко збагнути культуру людей та їх здатність перетворювати колись унікальні й затишні місцини в жахливий смітник, отруюючи рядом побутових відходів навколишнє середовище й робити винним когось іншого в цьому, лиш не себе. А от місцина таки могла би стати цікавим туристичним об'єктом в подальшому.  Та от питання: чи стане урочище привертати увагу туристів у засміченому вигляді.

Читайте також: Зі сміттєзвалища у туристичну локацію: що буде на місці жахаючого підвалу на Закарпатті (ФОТОФАКТ)