1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Зі сміттєзвалища у туристичну локацію: що буде на місці жахаючого підвалу на Закарпатті (ФОТОФАКТ)

565
Суспільство Новини Перечина

Місце в Перечині, куди раніше скидали сміття й звідки пахнуло смородом, облагородили.

Донедавна місцина жахала містян та туристів. Підвал, що розташований при центральній артерії, поряд з адмінбудівлею міської ради, значний період виконував роль своєрідного смітника

Тут можна було побачити різного роду побутові відходи. Їх було видно навіть із іншого боку головної дороги. Вони майже вивалювались із раніше доглянутої пивниці, де, за словами деяких очевидців, колишній соковинний завод зберігав консервацію. Після припинення роботи заводу, підвал уже мав інше призначення, жаль, не естетичне. Багаторічне завантаження його сміттєвим непотребом таки зробило його непримітним та сірим, для багатьох жителів - місцем сорому і аж ніяк не туристичним об'єктом.

В один час вхід до пивниці був закритий дошками, ймовірно тому, що сміття надто муляло око прохожих й проїжджих на транспортних засобах. Але зараз підвал не впізнати. Замість куп зі сміттям, картонних коробок й інших відходів, терняччя, яке тут розросталось, муровані стіни й залізні двері. Такий сумнозвісний підвал, нарешті, видозмінився у кращу споруду.

Як повідомили журналісту видання "Голос Карпат" в новобудові планують відкрити сучасну туристичну локацію. Реалізація ідеї належить одному із місцевих підприємців та рестораторів.

За офіційною інформацією підвал, який знаходиться по вулиці Ужгородській неподалік «Білого дому», не використовується більше 40 років. У свій час його було передано в оренду приватному підприємцю для створення туристичного закладу.

Нагадаємо, Загальна мобілізація: що потрібно знати українцям про види повісток та де їх можуть вручати

Читайте також: