1. Новини Закарпаття
  2. >

У ЦПД розповіли про провокацію від імені "угорців" Закарпаття

13.07.2022 21:17 Суспільство ВАЖЛИВО

Невідомі особи розіслали провокаційні листи від імені представників угорської нацмешини Закарпаття

Невідомі особи розіслали провокаційні листи від імені представників угорської нацмешини Закарпаття

Як повідомили у Центрі протидії дезінформації, на електронні адреси закарпатських ЗМІ було надіслано листи із начебто офіційною заявою Товариства угорської культури Закарпаття (ТУКЗ), у якій йшлося про те, що «уряд Угорщини вирішив надавати матдопомогу примусово мобілізованим до української армії закарпатським угорцям».

Як зазначають у ЦПД, ключовими елементами цього повідомлення стали етнічна приналежність та «примусова мобілізація».

Згодом з’явилось спростування від Товариства: «ТУКЗ… не поширювало інформації про надання матдопомоги окремим категоріям мобілізованих громадян… провокативна інформація була розіслана з електронної пошти, схожої на офіційну електронну пошту Товариства, однак зареєстрованої на іншому доменному імені».

"Попереджаємо! Подібні провокації є інфотерором та спрямовані на погіршення відносин між Україною та Угорщиною для зниження оборонного потенціалу нашої країни", - йдеться у повідомленні ЦПД.  

Нагадуємо, як повідомляв ГОЛОС КАРПАТ раніше, ГО «ТУКЗ-КМКС» зробила заяву щодо чергової провокації проти угорців Закарпаття  

Читайте на ГК:У двох КПП на Закарпатті фіксують черги на виїзд з країни
Читайте на ГК:"Розвиток прикордонних територій": очільник Закарпатської ОВА домовився про економічну співпрацю з угорськими представниками
Читайте на ГК:Чому СБУ розшукує проросійську закарпатку Тетяну Поп: подробиці