1. Новини Закарпаття
  2. >

ГО «ТУКЗ-КМКС» зробила заяву щодо чергової провокації проти угорців Закарпаття

12.07.2022 18:15 Суспільство ВАЖЛИВО

Громадська організація «Товариство угорської культури Закарпаття.» (ГО «ТУКЗ-КМКС») шоковане, дізнавшись про чергову провокацію проти угорців.

Громадська організація «Товариство угорської культури Закарпаття.» (ГО «ТУКЗ-КМКС») шоковане, дізнавшись про чергову провокацію проти угорців.

Ідеться про те, що невідомі зловмисники розіслали від імені  ГО «ТУКЗ-КМКС» і ЗАТ Фонду ім. Габора Бетлена (Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt.) неправдиві оголошення провакаційного змісту з вигаданої електронної пошти. Провокаціні повідомлення були розіслані як до редакцій місцевих ЗМІ так і державної адміністрації.

11 липня 2022 року на адресу багатьох Закарпатських видань та органів публічної влади надійшли електронні листи, буцімто Товариство угорської культури Закарпаття (ГО «ТУКЗ-КМКС») повідомляє, що уряд Угорщини вирішив надавати матеріальну допомогу примусово мобілізованим закарпатським угорцям до Збройних сил України через Фонд Бетлена Габора та Закарпатську реформаторську церкву.

Громадська організація «Товариство угорської культури Закарпаття.» (ГО «ТУКЗ- КМКС»), офіційно повідомляє, що не поширювало жодної інформації про надання матеріальної допомоги окремим категоріям мобілізованих громадян, тому як така не відповідає дійсності. Зазначена вище провокативна інформація була розіслана з електронної поштової скриньки, яка частково схожа на офіційну електронну поштову скриньку громадської організації «Товариство угорської культури Закарпаття.», однак зареєстрована на іншому доменному імені в мережі Інтернет.

Просимо брати до уваги тільки ту інформацію, що надходить з офіційної електронної поштової скриньки громадської організації «Товариство угорської культури Закарпаття.» elnok@kmksz.com.ua та містить електронний цифровий підпис керівника, - йдеться у повіломленні

Нагадаємо, на Перечинщині судитимуть очільницю підрядного товариства та інженера з технагляду за махінації

Читайте на ГК:В небезпеці важливий об'єкт: закарпатцям слід готуватись до ядерної загрози
Читайте на ГК:Непоправна втрата сколихнула всіх закарпатців: клята війна забрала життя ще одного Героя (ФОТО)
Читайте на ГК:Бомбосховище на Закарпатті за 14 мільйонів: де розташовано масштабну споруду в області і хто будує?