1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Свічку пам’яті запалили на одинокій могилі невідомому солдату-угорцю на Перечинщині (ФОТО)

1532
Суспільство Новини Перечина

Щороку, у День всіх святих, жителі Перечинщини відвідують могили покійних родичів, приносять квіти й запалюють свічку пам’яті.

Свічку пам’яті запалили на одинокій могилі невідомому солдату-угорцю на Перечинщині (ФОТО)

Не оминають і одиноку могилу невідомому солдату – угорцю, яка розташована в урочищі «Горбки» у Тур’я-Реметі на пасовищі.

Однак, більшість місцевих і не здогадуються про точне місце могили. То ж найчастіше сюди приходять жителі вулиці 8-го Березня, що живуть не далеко від «Горбків».

У попередніх публікаціях ми уже згадували про цю могилу. Тривалий час доглядає місцину родина Марії Скубенич. Покійний не є родичем жінки, проте, із року-у-рік, рідні Марії – донька та зять не забувають доглянути місце спочинку солдата.

І ось так уже більше 20 років могилі не дають зарости бур’янами. Сьогодні, у День пам’яті всіх померлих, за доброю традицією тут запалили лампадки , а перед тим на могилі солдату висадили хризантеми.

Завдяки родині Марії Скубенич, зокрема, зятю Івану Цапу, на могилі рік тому оновлено хрест. 

Відвідав одиноку могилу угорському солдату в селі на День всіх святих і журналіст видання «Голос Карпат».

До слова, поряд із цією могилою, розповідають селяни, було поховано ще кілька солдатів. Згодом останки померлих перепоховали на місцевому кладовищі. Де саме на цвинтарі поховали рештки померлих, на жаль не вдалося отримати інформації.

 

Нагадаємо, у громадах Закарпаття почали відмовлятись від «пластикової моди» на цвинтарях до Дня всіх святих (ФОТО)

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber