1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Ще 13 закарпатців відмовилися від своїх земель на користь будівництва аеропорту в Мукачеві (ДОКУМЕНТ)

08.10.2021 11:10 0 Суспільство Автор: Голос Карпат
 

Відповідне рішення щодо прийняття земель у комунальну власність підтримали на сьогоднішній сесії міської ради у Мукачеві.

Так, відповідно до проєкту рішення "Про прийняття у комунальну власність земельних ділянок від громадян для будівництва аеропорту на території Мукачівської міської територіальної громади" від своїх наділів відмовилися ще 13 громадян.

 Нагадаємо, як повідомляв ГОЛОС КАРПАТ раніше, закарпатці добровільно відмовляються від своїх земельних ділянок на користь Мукачівської міськради для будівництва аеропорту.

Під час минулої сесії міськради мукачівські обранці надали згоду на прийняття в комунальну власність територіальної громади 5-ти земельних ділянок. Водночас, мера А. Балогу, як і нинішнім рішенням, уповноважили на підписання відповідних угод про передачу. Як поінформували на минулій сесії, загалом для будівництва потрібно 84 тутешні ділянки.

Водночас на сьогоднішній сесії депутатський корпус підтримав проєкт рішення "Про надання дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність в рамках реалізації проекту будівництва аеропорту на території Мукачівської міської територіальної громади". Тобто, ті, хто відмовився від своїх ділянок на користь будівництва нового летовища, натомість отримають інші.

Контроль за виконанням обох рішень покладено на комісію з питань комунальної власності та земельних відносин.

Варто також зазначити, що ділянка, де будуватимуть новий аеропорт на Закарпатті, буде знаходитися в 4,7 км від міста Мукачево, на території Мукачівської міської ТГ поблизу села Нижній Коропець, а запланована довжина злітної смуги - 2700 метрів. Раніше  у Мукачеві пройшли громадські слухання щодо будівництва нового летовища (ФОТО), а також відбулася презентація детального плану території для будівництва міжнародного аеропорту.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Нагадаємо, сьогодні у Мукачеві знову скликали позачергову сесію – відомі причини (ПОРЯДОК ДЕННИЙ) 

Читайте на ГК:У Мукачеві підлітки учинили різанину, 13-річного хлопця поранили ножем у живіт
Читайте на ГК:У Мукачеві знову скликають позачергову сесію – відомі причини (НАЖИВО, ПОРЯДОК ДЕННИЙ)
Читайте на ГК:У лікарні в Мукачеві 80% хворих на ковід перебувають на кисневих апаратах

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...