1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Туристичний європейський автобус застряг у "аксесуарах" мукачівських вулиць: у соцмережах обговорюють курйозний випадок на Закарпатті (ВІДЕО)

7085 Суспільство Новини Мукачева

Європейські стандарти закарпатського міста виявись не по зубах великогабаритному транспорту.

Туристичний європейський автобус застряг у "аксесуарах" мукачівських вулиць: у соцмережах обговорюють курйозний випадок на Закарпатті (ВІДЕО)

ТУРИСТИЧНИЙ БУС З ЄВРОПИ НЕ ВПИСАВСЯ В... "ЄВРОПЕЙСЬКІ СТАНДАРТИ" МУКАЧЕВА. У соцмережах ширяться кадри курйозної ситуації в місті над Латорицею.

Володимир Горішняк, адміністратор групи "МукачевоSOS" про події висловився у своєму дописі. 

"Це відео, зроблене сьогодні, зайвий раз наочно засвідчує усім нам, що інфраструктура Мукачева, з його легендарним ноу-хау під назвою "кільцеві розв'язки", залишається містом, яке абсолютно не пристосовано до прийому туристів. Соромно за місто, яке репрезентує себе не інакше як "європейським", коли туристи, замість того, щоб з вікна буса насолоджуватися краєвидами Мукачева, вимушені переривати подорож і... власноруч пересувати пластикові табуретки не першої свіжості.

Зайвий раз переконуюся в тому, що ті, хто закладав наше місто багато століть тому, а також ті, хто приніс в Мукачево "нотку цивілізації" через встановлення світлофорів, були людьми кмітливими і, головне, вкрай практичними. Чого, на жаль, точно не можна сказати про теперішніх керманичів міста.

Ласкаво просимо до Мукачева, туристе, з Європи! Але технічні рукавички у Вашій валізі точно не будуть зайвими", - йдеться в дописі. 

Користувачі соцмереж активно підтримали тему. За їх словами тимчасові кругові розв'язки абсолютно не спрощують рух транспорту, а навпаки - створюють додаткові незручності під час руху.


Читайте також: На Закарпатті продають будинок біля берегу Тиси: скільки коштує житло на кордоні з Румунією?

Читайте також: