1. Головна
  2. >
  3. Влада

КНДР намагалася запустити ракету: Україна закликала посилити тиск

408
Влада Світ

Україна виступила з пропозицією до глобальної спільноти зміцнити тиск на КНДР після невдалої спроби запуску розвідувального супутника.

КНДР намагалася запустити ракету: Україна закликала посилити тиск

Як повідомляє Факти.

Спроба Північної Кореї запустити розвідувальний супутник МЗС України висловило глибоке занепокоєння черговою спробою КНДР вивести на орбіту ракету-носій з розвідувальним супутником.

– Ми категорично осуджуємо систематичні порушення Пхеньяном міжнародного права та відповідних резолюцій Ради Безпеки ООН, – говориться у заяві.

Такі дії, як і надання Північною Кореєю військової допомоги Росії у великомасштабній війні проти України, призводять до серйозного погіршення безпекової обстановки в регіоні та у світі, вважають у МЗС.

Україна закликає міжнародну спільноту збільшити тиск на Пхеньян з метою дотримання міжнародного права, забезпечення стабільності та безпеки на Корейському півострові, наголошують у Міністерстві закордонних справ.

Читайте також: Чітке застереження для Зеленського від двох країн НАТО перед самітом миру 

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber