1. Головна
  2. >
  3. Влада

Один з найбільших самітів миру: лідери з усіх континентів будуть представлені

335
Влада Україна

Президент України Володимир Зеленський провів тривалу нараду, під час якої обговорювалась підготовка до майбутнього Саміту миру.

Один з найбільших самітів миру: лідери з усіх континентів будуть представлені

Про це повідомляє Хвиля.

“Саміт буде дійсно універсальним, з представниками лідерів з усіх куточків світу”, - відзначив Зеленський.
Він також згадав про телефонний діалог з Прем’єр-міністром Хорватії, який підтвердив свою присутність на Саміті. “Хорватія також підтримує наші прагнення до Євросоюзу, крім того, ми працюємо над тим, щоб Хорватія приєдналася до декларації «Групи семи» про підтримку України – це про безпекові гарантії для нашої країни”, - додав Зеленський.

За його словами, вже фактично готові декілька нових безпекових угод з країнами Європи, а ще декілька угод з партнерами зараз на етапі узгодження конкретних деталей. “Незабаром ми зміцнимо цю нову безпекову структуру для нашої країни. Будуть підписані нові угоди”, - акцентував Зеленський. Президент також підкреслив, що незважаючи на жорстокість російського тиску та підступність російського терору, світ має продемонструвати, що об’єднаної сили достатньо, щоб захистити та вберегти життя.

Володимир Зеленський наголосив на важливості додаткових систем ППО та підготовки Повітряних сил України до переходу на нові бойові літаки. “У Путіна немає нічого, окрім терору. Це основа його можливостей. І кожне обмеження терористичного потенціалу Росії – це примус Росії до миру”, - заявив президент.

Читайте також: Придатних до військової служби розділять на чотири категорії: що змінилося для українців 

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber