1. Новини Закарпаття
  2. >

В Україні запрацював Кабінет водія для бізнесу: що воно таке й чим корисне для керманичів

15.05.2024 16:51 Влада Актуально

Завдяки впровадженню цього інструменту підприємці зможуть простіше та ефективніше управляти своїми транспортними засобами та отримувати сервісні послуги МВС онлайн.

Завдяки впровадженню цього інструменту підприємці зможуть простіше та ефективніше управляти своїми транспортними засобами та отримувати сервісні послуги МВС онлайн.

В Україні запрацював Кабінет водія для бізнесу, за допомогою якого юридичні особи можуть призначати належного користувача онлайн. Про це йдеться в повідомленні Головного сервісного центру МВС.

«До сьогоднішнього дня визначити належного користувача через застосунок Дія або Електронний кабінет водія мали право виключно фізичні особи, а зараз ця послуга буде доступна й для юридичних осіб без відвідування сервісних центрів МВС», - пояснив заступник Міністра внутрішніх справ Богдан Драп'ятий.

В Кабінеті водія для бізнесу доступні наступні опції:

перегляд автопарку компанії: система відображає марку, номер автомобіля, страховий поліс та належного користувача;

призначення належного користувача: система дозволяє призначати відповідальних осіб для кожного транспортного засобу;

призначення відповідальної особи за ведення кабінету юрособи (1 користувач); отримання інформації про статус замовлених послуг.

Доступ до сервісу забезпечується через авторизацію під електронною печаткою підприємства. Після входу в систему, власники мають можливість призначити адміністратора, який буде керувати Кабінетом від імені компанії.

Щоб призначити належного користувача в Кабінеті водія для бізнесу потрібно здійснити наступні кроки:

1) відповідальна особа обирає у Кабінеті водія для бізнесу транспортний засіб, заповнює необхідні дані та підписує заявку;

2) фізична особа, яку призначають належним користувачем, погоджує дані у своєму Електронному кабінеті водія.

3) заявка опрацьовується сервісним центром МВС, після чого у Кабінеті водія для бізнесу оновиться статус.

Читайте також:  Туристична "родзинка", яка зберігає історію тисячоліть: на Закарпатті взяли під особливу охорону унікальну місцину

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська