1. Головна
  2. >
  3. Влада

США розглядають варіант надання Україні батареї Patriot, оснащеної радарами, - Bloomberg.

54
Влада Україна

Фінансування для нової системи Patriot, ймовірно, буде виділено з пакета допомоги в розмірі 61 мільярда доларів, який недавно отримав схвалення Конгресу.

США розглядають варіант надання Україні батареї Patriot, оснащеної радарами, - Bloomberg.

Сполучені Штати розглядають варіант надання Україні додаткової батареї зенітно-ракетних комплексів Patriot з метою зміцнення протиповітряної оборони.

Згідно з повідомленням міжнародного агентства Bloomberg, що цитує добре осведомлені джерела, адміністрація Байдена працює над планами відправки в Україну додаткової батареї ЗРК Patriot. Це є частиною зусиль США та їхніх союзників задовольнити потреби країни в додаткових засобах ППО для протистояння посиленій агресії з боку Росії, було показано на unian.ua

Джерела вказують, що США розглядають можливість поставки батареї Patriot разом з радарами. Європейські партнери України також розробляють плани надання Києву додаткових систем протиповітряної оборони зі своїх резервів, повідомляють джерела Bloomberg.

Батарея Patriot включає радари та станції управління для виявлення, слідкування та наведення на ворожу зброю, пускові установки ракет та допоміжні транспортні засоби. Фінансування для нової системи Patriot, ймовірно, буде виділено з пакета допомоги в розмірі 61 мільярда доларів, який недавно було схвалено Конгресом.

Зміцнення протиповітряної оборони України є пріоритетом для Білого дому після прийняття Конгресом пакету національної безпеки, як зазначається в публікації.

Читайте також: Українців чекають "критичні моменти" у війні: про що попередив Блінкен 

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber