1. Новини Закарпаття
  2. >

Українців чекають "критичні моменти" у війні: про що попередив Блінкен

15.05.2024 05:48 Влада ВАЖЛИВО

Україна в даний час стикається з викликами у конфлікті з Росією, оскільки російський лідер Володимир Путін посилює свої агресивні дії за допомогою зброї з Північної Кореї та китайських компонентів.

Україна в даний час стикається з викликами у конфлікті з Росією, оскільки російський лідер Володимир Путін посилює свої агресивні дії за допомогою зброї з Північної Кореї та китайських компонентів.

Цю інформацію подав державний секретар США Ентоні Блінкен під час свого виступу перед студентами НТУУ “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”, та показав nv.ua

Він вказав, що його візит відбувається в критичний час, коли Росія посилює свої дії в Харківській області, і найближчі місяці будуть складними для українців, які “вже зробили великі жертви”.

“Путін розпочинає новий напад на Україну. Російські військові, північнокорейська артилерія, а також зброя, виготовлена з китайських компонентів, прибувають сюди одна за одною. Це новий удар по українцям”, - прокоментував Блінкен російські дії в Харківській області.

Також читайте: Блінкен заявив, що на саміті НАТО в Вашингтоні будуть зроблені “нові кроки на підтримку України” Як зазначив американський дипломат, США завжди будуть підтримувати Україну і захищати її право на самозахист.

За словами Блінкена, українці зупинили Путіна в його основній меті - “видалити Україну з мапи світу”. Він також обіцяє “змусити Росію заплатити за відновлення і реконструкцію України”, зокрема, шляхом конфіскації російських активів за кордоном.

“З нашою підтримкою український народ може і досягне свого майбутнього. Це буде вільна, незалежна, демократична країна, повністю інтегрована в євроатлантичний простір”, - заявив державний секретар.

14 травня голова Головного управління розвідки Міністерства оборони України (ГУР МО) Кирило Буданов заявив, що ситуація в Харківській області наближається до критичного стану.

Читайте також: 1 млрд доларів держбюджету: металургійний прорив в Україні 

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська