1. Головна
  2. >
  3. Влада

Мінімальні штрафи сягатимуть від 17 тисяч гривень: порушників мобілізації суворо каратимуть

2951
Влада Україна

Рішення підтримали 256 нардепів.

Мінімальні штрафи сягатимуть від 17 тисяч гривень:  порушників мобілізації суворо каратимуть

Сьогодні, 9 травня, Верховна Рада України ухвалила законопроєкт №10379, який передбачає збільшення штрафів для порушників мобілізації.

Про це повідомив народний депутат України Ярослав Железняк.

"Відтепер, за ухилення від мобілізації у воєнний час передбачені штрафи для громадян від 17 до 25 тисяч гривень, а для посадових та юридичних осіб – від 34 до 59 тисяч гривень. Прийнятий законопроєкт ще мають підписати спікер ВРУ, а потім президент. Після чого документ набуде чинності наступного дня після оприлюднення. Відповідно до нових правил, за неявку до ТЦК за повісткою, ухилення від постановки на облік та за несвоєчасне оновлення даних призначатимуть мінімальний штраф у 17 тисяч гривень. А підприємства, які ігнорують необхідність ведення військового обліку працівників, каратимуть на суму від 34 тисяч гривень", - йдеться у повідомленні. 

За повторні порушення штрафи збільшуватимуть. Наразі, ще згідно з чинними нормами, за порушення правил військового обліку передбачалися штрафи від 510 до 850 гривень. А за повторне правопорушення – від 850 до 1700 гривень.

Читайте також: "В українців волосся дибки стало": вироби виготовлені на відомому закарпатському заводі помітили у руках окупантів (ВІДЕО)

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber