1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

За грубі порушення і бездіяльність: Виноградівську ТВК розпустили, а депутата від Балог замінили

23.04.2024 18:27 Влада ВАЖЛИВО Голос Карпат

Сьогодні ЦВК визнала бездіяльність Виноградівської міської виборчої комісії порушенням законодавства і прийняла рішення, які вплинуть на Виноградівщину.

Сьогодні ЦВК визнала бездіяльність Виноградівської міської виборчої комісії порушенням законодавства і прийняла рішення, які вплинуть на Виноградівщину.

У ході засідання 23 квітня 2024 року, Центральна виборча комісія України визнала бездіяльність Виноградівської міської територіальної виборчої комісії як порушення виборчого законодавства, що спричинило порушення виборчих прав громадян.

Про це повідомив депутат з Виноградова Василь Кіш, розмістивши відеозапис з трансляції.

 

Під час засідання ЦВК було зазначено, що Виноградівська міська територіальна виборча комісія не виконала постанову ЦВК від 1 квітня 2024 року, яка зобов'язувала комісію визнати наступного кандидата в депутати міської ради від політичної партії "Команда Андрія Балоги". Замість депутата Кузьми Андрія Андрійовича, чиї повноваження були достроково припинені, повинен був зайняти посаду Жодані Йосип Йосипович, наступний за черговістю кандидат.

За наслідками обговорення, ЦВК ухвалила рішення про дострокове припинення повноважень всього складу Виноградівської міської територіальної виборчої комісії, зобов'язала політичні партії подати кандидатури для включення до складу комісії до 25 квітня 2024 року та визнала Йосипа Жодані депутатом міської ради замість Андрія Кузьми.

Нагадаємо, раніше Виноградівська ТВК не визнала обраним нового депутата замість відкликаного Кузьми А.А./ ВІДЕО

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська