1. Головна
  2. >
  3. Влада

Одну категорію чоловіків зобов’язали пройти повторний медогляд: деталі

330 Влада Україна

Президент України Володимир Зеленський підписав закон щодо забезпечення прав військовослужбовців та поліцейських на соціальний захист. Також скасовано статус обмежено придатних для військової служби.

Одну категорію чоловіків зобов’язали пройти повторний медогляд: деталі

Офіційний сайт парламенту повідомляє, що сьогодні, 2 квітня, Закон "Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення прав військовослужбовців та поліцейських на соціальний захист", який був зареєстрований у ВР під номером 10313, підписано президентом України.

Цей закон ухвалено ВРУ  21 березня 2024 року. 

Народний депутат України Ярослав Железняк, повідомляючи про підписання закону, зазначив у Telegram, що скасовано статус обмежено придатних для військової служби.

Він зазначає, що, відповідно до закону, чоловіки, які були визнані обмежено придатними до військової служби, повинні будуть протягом 9 місяців пройти повторний медичний огляд.

Законом передбачена можливість перебування військовослужбовців на лікуванні до 12 місяців, зокрема, за кордоном, без необхідності через чотири місяці особисто проходити військово-лікарську комісію.

Железняк нагадав, що до другого читання вилучені всі норми про заборону військовим поширювати інформацію в медіа та мережі Інтернет.

Читайте також: В Україні зменшили мобілізаційний вік: Зеленський підписав закон 

Підпишіться на наш телеграм канал, щоб читати новини першими 

Читайте також: