Ноу-хау в роботі працівників ТЦК змусить "попітніти" військовозобов'язаних.
У військкоматах зізнаються, що чекають на детальніше роз'яснення того, що вони мають робити вночі. Після того, як Кабмін дозволив ТЦК під час воєнного часу працювати цілодобово, як інформує "ТСН", у військкоматах розповіли, що насправді вони ще не отримали додаткових роз’яснень щодо того, що саме вони повинні робити.
Насамперед йдеться про комендантську годину та графік роботи вночі. Тим не менше, в Україні чимало людей розцінили такий дозвіл як те, що начебто працівники ТЦК можуть ходити вночі по домівках або затримувати порушників комендантської години.
"Наприклад, якщо казати про ВЛК, то вона не відбувається на базі ТЦК. Що стосується нашої роботи, то ще від 2014 року всі військовослужбовці України переведені на особливий режим служби, тобто 24/7. А під час дії воєнного стану – тим більше", – повідомили в одному з обласних ТЦК.
За словами представника військкомату, вони відверто не розуміють, що саме мав на увазі уряд, дозволивши ТЦК працювати цілодобово. До цього в ТЦК додали, що не мають на меті займатися тими, хто, наприклад, порушує комендантську годину.
"Це питання поліції", – уточнив працівник військкомату.
На думку адвоката Ростислава Кравця, наразі принципових змін через дозвіл для ТЦК працювати цілодобово не станеться. "Я вважаю, що це зроблено для того, щоб була можливість залучати цивільних осіб до цілодобової роботи", – каже адвокат Ростислав Кравець. До цього він додає:
"Якщо ж так станеться, що представники ТЦК прийшли до людини додому, то є право не відчиняти двері. Без ухвали слідчого судді про допуск цих осіб до цього житлового приміщення чи домоволодіння особа має право нікого не пускати. Якщо йдеться про подвір’я, то без згоди власника теж не мають права зайти на нього. Потрапляння без згоди є незаконним проникненням".
Не оминув тему мобілізації і колишній радник Офісу президента Олексій Арестович. В одному зі своїх нещодавніх інтерв’ю він розповів про такий випадок:
"Боєць один розповів мені історію. Він воює, а до його брата прийшов військкомат. Брат на одне око бачить погано, на інше взагалі не бачить. Сказали, що прийдуть монтери ремонтувати Інтернет, відчиняє двері, а там ТЦК стоїть".
Нагадаємо, раніше ми писали про методи найрізнішого креативу під час мобілізації, до яких мусять вдаватись працівники ТЦК. Один зі способів - надсилання повістки електронною поштою разом з "комуналкою".
Також закарпатці розповідають про певні порушення у процесі мобілізації в Україні. Вони стосуються методів сили під час вручень повісток .
Щодо цього, зі слів очевидців, чоловіків можуть затримати прямо на вулиці, в барі чи магазині. Також люди розповідають, як їх витягують прямо з автомобілів серед дороги та відправляють до військкоматів.
Один з прикрих випадків стався в Ужгороді. Чоловіка посеред ночі забрали з готелю й повезли в ТЦК.
У Хусті військовозобов'язаного витягнули просто з вантажного транспорту серед вулиці.
Нагадаємо: Українець втратив дорогуще авто на одному з кордонів Закарпаття: відома причина (ФОТО)
Читайте також:
- Сніг та сильний мороз вже найближчими днями: в Україну увірветься "ріжучий мінус"
- Лютує новий смертельний вірус: людей масово вбиває невідома хвороба
- Попередження для водіїв: керманичів штрафуватимуть за річ, яку майже неможливо побачити. Як уникнути покарання?
- Відключення світла на Закарпатті 13 грудня: обленерго показало незвичайний графік
- Поділитись:
- Twitter(X)
- Telegram
- Viber
В ОДА підтвердили приїзд на Закарпаття Джефрі Паєт...
Інформацію про приїзд Надзвичайного і По...
20.07.2015 11:29 2079 2 Суспільство
Приїзд посла Паєта до Закарпаття не є випадковим –...
Відомий Ужгородський політолог та прорек...
20.07.2015 18:03 2016 1 Аналітика
У Закарпатській ОДА розпочалась зустріч із послом ...
У ці хвилини у залі нарад Закарпатської ...
21.07.2015 11:31 2016 0 Влада