1. Новини Закарпаття
  2. >

"Поламають зуби": Кулеба поставив на місце угорських радикальних політиків, які хочуть забрати Закарпаття

30.01.2024 15:00 Влада ВАЖЛИВО

Під час зустрічі із угорським колегою в Ужгороді Дмитро Кулеба зачепив скандальну заяву радикального політика про наміри приєднати Закарпаття.

Під час зустрічі із угорським колегою в Ужгороді Дмитро Кулеба зачепив скандальну заяву радикального політика про наміри приєднати Закарпаття.

Глава МЗС Дмитро Кулеба відреагував на слова лідера однієї з партій Угорщини про те, що у разі поразки України Будапешт претендуватиме на Закарпаття. Він, зокрема, зазначив, що якщо провалилися плани диктатора Володимира Путіна на Україну, то угорським політикам нічого зазіхати. 

Це Дмитро Кулеба заявив під час спільної пресконференції з міністром закордонних справ Угорщини Петером Сійярто та головою Офісу Президента Андрієм Єрмаком. 

Очільник МЗС нагадав, що уряд Угорщини підтримує Україну та її територіальну цілісність. Але не всім хочеться, щоб між країнами були добрі стосунки, тож є погрози щодо Закарпаття.

“Ми розуміємо, що не всім хочеться, щоб між Україною та Угорщиною були гарні відносини, тому вчора пролунали заяви на цю тему, якісь погрози. Я вам хочу сказати, що якщо Путін обламав свої зуби об Україну, то окремі угорські політики, які висловлюють подібну заяву, обламають їх тим більше, — сказав міністр закордонних справ.

У свою чергу, МЗС Угорщини Сіярто заявив, що Україна зробила «потужний крок» для підготовки зустрічі Зеленського і Орбана та відносини покращаться, як би хто не хотів.

Нагадаємо, 27 січня лідер ультраправої партії Угорщини Mi Hazank Ласло Тороцкоі заявив про претензії на українське Закарпаття у разі втрати Україною державності через війну. 

Читайте також: У Закарпатті зустріч міністрів: Дмитро Кулеба та Петер Сіярто з робочим візитом відвідали Ужгород (ФОТО)