1. Головна
  2. >
  3. Влада

Зустріч міністрів: Дмитро Кулеба та Петер Сіярто з робочим візитом відвідали Ужгород (ФОТО)

149
Влада Закарпаття

На Закарпатті з робочим візитом перебувають керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак, міністр закордонних справ Дмитро Кулеба та його угорський колега Петер Сіярто.

Зустріч міністрів: Дмитро Кулеба та Петер Сіярто з робочим візитом відвідали Ужгород (ФОТО)

В Ужгороді відбулась зустріч керівника Офісу Президента України Андрія Єрмака та міністра закордонних справ Дмитра Кулеби з його угорським колегою Петером Сіярто та заступником міністра зовнішньої економіки та закордонних справ Угорщини, парламентським державним секретарем Левенте Модьором.

«На порядку денному – питання євроінтеграції України та підтримки цього шляху з боку Угорщини. Тут є повна підтримка наших партнерів: Україна – це Європа, і наступні рішення будуть це закріплювати», — написав голова Закарпатської ОВА Віктор Микита на своєму каналі в телеграм.

Сторони обговорили відкриття перспективних пунктів пропуску між Україною та Угорщиною в межах області, розширення роботи наявних пунктів для пропуску вантажних транспортних засобів зі зміною режиму функціонування окремих з них та реконструкцію мосту в ПП «Тиса» та прикордонної інфраструктури інших пунктів пропуску.

Зі слів Віктора Микити, угорська сторона запевнила в підтримці фінансування обласного реабілітаційного центру «4.5.0. Recovery center», говорили також про окремі уточнення до нормативних документів, які регулюють питання освіти та життєдіяльності національних спільнот.

Крім того, в Ужгороді Андрій Єрмак, Дмитро Кулеба та Петер Сіярто вшанували пам’ять загиблих захисників України.

Вони відвідали могили військовослужбовців ЗСУ угорської національності, які загинули у війні з російським агресором, та оглянули поховання військовослужбовця 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади Роберта Мадяра, який віддав життя за Україну в боях на Запорізькому напрямку.

Читайте також: Знову години без електроенергії: закарпатцям готують "сюрприз" у лютому

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber