1. Новини Закарпаття
  2. >

“Перемога РФ змінить долю не тільки України”: у Зеленського попередили про ризики програшу у війні

16.01.2024 21:04 Влада ВАЖЛИВО

За словами Михайла Подоляка, Захід стоїть перед серйозним вибором.

За словами Михайла Подоляка, Захід стоїть перед серйозним вибором.

Виграш Росії у війні змінить систему міжнародної безпеки, тому що в нових реаліях буде правий той, хто здатний на більше насильство, заявив радник глави Офісу президента Михайло Подоляк.

Як пише він у Telegram, економіка Росії майже в 14 разів більша за українську, проте сукупні ресурси антивоєнної (демократичної, проукраїнської) коаліції значно перевищують російські, тому питання програшу РФ не має взагалі стояти.

"У той же час ми заходимо на третій рік повномасштабної війни, коли РФ завдяки третім країнам і компаніям-прокладкам навчилася обходити санкції, збільшила оборонний бюджет і разом з Іраном і Північною Кореєю активно розвиває повноцінний "терористичний ОПК", – зазначив представник ОП.

Разом з тим він упевнений в тому, що у демократії немає часу на довгі дискусії і бюрократію, а глобальний Захід поставлений перед вибором: дати Україні необхідну допомогу або безповоротно програти диктаторській Росії, яка значно поступається можливостям держав НАТО.

"Перемога РФ змінить долю не тільки України, а й системи міжнародної безпеки в цілому, де буде правий не той, хто діє в рамках закону, а той, хто здатний на більше насильство", – додав Подоляк.


Screenshot

Читайте також: Зафіксовано значні зміни: у Верховній Раді розкрили деталі мобілізації чоловіків з інвалідністю

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!