1. Новини Закарпаття
  2. >

Бронювання військовозобов'язаних: відомо, працівники яких підприємств підлягатимуть бронюванню

16.01.2024 16:19 Влада ВАЖЛИВО

Кабмін дозволив бронювати працівників військових заводів без обмежень за кількістю.

Кабмін дозволив бронювати працівників військових заводів без обмежень за кількістю.

Кабінет міністрів України вніс зміни у постанову №76, якою регулюються питання бронювання військовозобов’язаних під час дії воєнного стану. Відтепер підприємства оборонно-промислового комплексу можуть бронювати своїх працівників без обмежень за кількістю, навіть якщо вони мають дефіцитну військову спеціальність.

Про це повідомляє Міністерство економіки України, пише Громадське Радіо

Незалежно від військового звання, віку та військово-облікової спеціальності можуть бути броньовані військовозобовʼязані працівники будь-яких підприємств, установ чи організацій, що Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості визнає критично важливими в оборонно-промисловому комплексі.

Як зазначають у відомстві, це дозволить посилити потенціал оборонно-промислового комплексу та надасть оборонним підприємствам можливість стабільно працювати і збільшувати обсяги виробництва.

«Це рішення — спільна позиція Міноборони, Мінстратегпрому та Мінекономіки. Наше першочергове завдання — забезпечити наших захисників і захисниць усім необхідним для здобуття перемоги», — сказав заступник міністра економіки Ігор Фоменко.

Читайте також:  Викрадають з маршруток та прямо із вулиць: на закарпатців полюють, наче "на псів"