1. Новини Закарпаття
  2. >

Чи закінчиться війна у 2024 році?: Зеленський назвав умови

11.01.2024 22:50 Влада Голос Карпат

Під час пресконференції Володимира Зеленського запитали, чи може війна закінчитися у 2024 році.

Під час пресконференції Володимира Зеленського запитали, чи може війна закінчитися у 2024 році.

Він наголосив, що це залежить від багатьох речей, передає 24 Канал.

Україні потрібна підтримка

За словами Зеленського, важливо, щоб не втомлювалась українська міцність, а для цього її треба підтримувати. Він зазначив, що вона підтримується не тільки зброєю, не тільки фінансами, а й політично. Президент сказав, що ми боремось за політичні рішення, наприклад, відкриття діалогу про вступ до ЄС.

"Це історичне рішення, але, чесно, ми не мали віддавати стільки сил, а мали фокусуватися на полі бою, бо це поле бою всього Євросоюзу",– відзначив український лідер.

Президент України сказав, що наша держава захищає всіх та ми вдячні за будь-яку допомогу та підтримку. Він також назвав те, від чого залежить закінчення війни.

"Кінець війни, відновлення наших територій та справедливий мир – усе це залежить від нашої єдності", – наголосив Зеленський.

Володимир Зеленський у Латвії

  • Володимир Зеленський 11 січня прибув до Латвії. Цей візит українського лідера відбувся у межах його поїздки до країн Балтії. Там український лідер домовляється про нову оборонну підтримку для України.
  • Під час візиту українського лідера Латвія оголосила про новий пакет підтримки для України. Країна продовжить підтримувати боротьбу українського народу за свою свободу.
  • У новий пакет допомоги увійшли: гаубиці, боєприпаси, протитанкова зброя, ракети, гранати, гелікоптери, дрони, пристрої зв'язку, генератори. Латвія взяла на себе зобов'язання вести коаліцію дронів у межах формату "Рамштайн". Країна може виготовляти дуже ефективні, водночас дешевші дрони. Вони необхідні ЗСУ.

Читайте також: Зеленський звернувся до чоловіків призовного віку 

Підпишіться на наш телеграм канал, щоб читати новини першими