1. Новини Закарпаття
  2. >

Зеленський звернувся до чоловіків призовного віку

11.01.2024 15:01 Влада Голос Карпат

Чоловіки призовного віку мають бути в Україні та допомагати їй.

Чоловіки призовного віку мають бути в Україні та допомагати їй.

Про це сказав президент Володимир Зеленський на пресконференції з прем'єр-міністром Естонії Каєю Каллас у Таллінні в четвер, 11 січня, повідомляє видання "Кореспондент".

За його словами, нема питань до жінок, дітей, людей похилого віку, які масово виїжджали з України у перші дні повномасштабної війни, бо ніхто не знав, що буде завтра. Але є питання до військовозобов'язаних чоловіків, які під час війни та поза законом виїхали з України.

"Якщо у них призовний вік, то вони мають допомагати Україні і вони мають бути в Україні. І я зараз не кажу про те, хто має бути на фронті, а хто не має бути на фронті", – сказав Зеленський.

Президент підкреслив, що якщо чоловіки не на фронті, то вони працюють і він з повагою ставиться до таких українців.

"Якщо ви працюєте і платите податки, то ви так само захищаєте державу. І це дуже потрібно. Але якщо ви за кордоном і ви призовного мобілізаційного віку і ви і не на фронті, і не сплачуєте податки, і виїжджали поза законом, то є запитання… А не буде на військових грошей – не буде військових. Нікому буде захищати Україну", – заявив Зеленський, відповідаючи на запитання, чи має Естонія висилати в Україну чоловіків призовного віку.

Читайте також: У Польщі затримали українку, яка хотіла вивезти діаманти на суму 1,5 млн злотих 

Підпишіться на наш телеграм канал, щоб читати новини першими