1. Новини Закарпаття
  2. >

"Росія може переїхати нас": Зеленський вказав на загрозу для України

11.01.2024 16:36 Влада Голос Карпат

Тривала пауза на полі бою в Україні не означатиме припинення війни та політичного діалогу з РФ. Ця пауза тільки допомагатиме Росії, зокрема, наростити виробництво зброї, перегрупувати війська, відновити втрачений на початку повномасштабної війни ресурс.

Тривала пауза на полі бою в Україні не означатиме припинення війни та політичного діалогу з РФ.  Ця пауза тільки допомагатиме Росії, зокрема, наростити виробництво зброї, перегрупувати війська, відновити втрачений на початку повномасштабної війни ресурс.

Про це президент Володимир Зеленський заявив на пресконференції зі ЗМІ за результатами переговорів із Президентом Естонської Республіки Аларом Карісом. Наразі окупанти мають великий дефіцит із дронами, артилерією та ракетами.

"Зараз ця пауза це не просто заморожений конфлікт, це буде пауза, яка допоможе їм, вони не встигають. Світ також не встигає наповнювати склади й Україна також, але світ допомагає Україні, а в Росії сьогодні є дефіцит. І ми бачимо як цей дефіцит впливає на їх стійкість на полі бою.

Дати паузу, ризикнути та дати два-три роки Російській Федерації? Ну вона потім може переїхати нас. Ми б так не ризикували", – заявив президент.

Зеленський наголосив, що ці питання вирішується в Україні і тому пауз на користь Росії точно не буде. також президент відмітив, що підтримка війни самим населення РФ зменшується.

"Далі якщо ви подивитесь щодо підтримки самим населенням РФ цієї війни – підтримка не зростає. Вони почали відчувати цю війну і на собі. Санкції, економіка у них падає, дефіцит зброї", – зазначив глава держави.

Читайте також: Зеленський звернувся до чоловіків призовного віку 

Підпишіться на наш телеграм канал, щоб читати новини першими