1. Новини Закарпаття
  2. >

мультимодальний логістичний хаб для експорту зерна до країн Євросоюзу запустили на Закарпатті

20.11.2023 12:05 Влада

У керівництві області запевняють, що логістичний хаб сприятиме розвитку експортного потенціалу не тільки регіону, але й країни загалом.

У керівництві області запевняють, що логістичний хаб сприятиме розвитку експортного потенціалу не тільки регіону, але й країни загалом.

Про це повідомили в Закарпатській обласній державній адміністрації.

Над реалізацією проєкту Horonda Platform у селі Горонда Мукачівського району українська сторона працює спільно з італійськими партнерами. Сторони обговорили перспективи розвитку ініціативи зі створення «сухого порту», що забезпечить зберігання й експорт аграрної продукції.

На думку авторів проєкту, зерновий коридор дозволить місцевим аграріям розширити зовнішні ринки, а також посилити імідж Закарпаття як надійного партнера в реалізації таких масштабних ініціатив.

Проєкт, зокрема, передбачає створення можливостей для перевантаження агропродукції з широкої колії на вузьку, появу складських приміщень, забезпечення центру контейнерами для зерна та соняшникової олії. Завдяки «Horonda Platform» в області хочуть створити понад 200 нових робочих місць.

Італійські партнери, які беруть участь у проєкті, підкреслили, що зацікавлені посилювати комунікацію з українською стороною, зокрема й із Закарпаттям.

Читайте також: Тримають людей у заручниках: протести на польському кордоні набирають небачених обертів

Читайте на ГК:Неба зовсім не було видно: потужну хмару із пилу зафіксували над Закарпаттям (ФОТОФАКТ)
Читайте на ГК:Небезпечна пилова буря над Україною: на Закарпатті пил із Сахари також могли бачити
Читайте на ГК:Закарпатці продовжують палити суху траву: пожежі знищили ще 9 гектарів землі (ФОТО)