1. Головна
  2. >
  3. Без кордонів

Тримають людей у заручниках: протести на польському кордоні набирають небачених обертів

83

Заяви протестувальників про пропуск гуманітарної допомоги та небезпечних вантажів не відповідають дійсності.

Тримають людей у заручниках: протести на польському кордоні набирають небачених обертів

Польські протестувальники, які блокують пункти перетину на кордоні з Україною, попри обіцянки часто не пропускають навіть вантажі з гуманітарною допомогою і пальним, пише Громадське 

Про це заявив заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Сергій Деркач, який 19 листопада відвідав кордон.

«Ми зафіксували численні факти, коли цистерни з пальним та гуманітарка стоять в чергах. Передаємо інформацію про ці випадки польським колегам з Міністерства [інфраструктури та розвитку]», — сказав Деркач.

Він запевнив, що команда Мінінфраструктури «кожного дня працює над тим, щоб розблокувати кордон».

«Ми заручились підтримкою водіїв — вони розуміють, чому заявлені вимоги не можуть бути виконані та чому поступки у принципових питаннях неможливі», — додав він.

У неділю, 19 листопада, Деркач відвідав пункти пропуску «Краківець — Корчова» та «Рава-Руська — Гребенне». За його словами, на цих двох пунктах пропуску було загалом не більше 15 протестувальників. 

«Фактично десяток людей тримають кордон у заручниках», — наголосив заступник міністра.

Також Деркач зауважив, що приїзд українських посадовців впливає на те, скільки транспортних засобів вирішують пропускати відповідні служби та протестувальники. Так, на в’їзд до України під час візиту команди Мінінфраструктури вони пропустили більше транспортних засобів, ніж зазвичай.

Читайте також: "Діаманти під ковдрою": закарпатці знаходять вражаючі знахідки в сніжних лісах (ФОТО, ВІДЕО)

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber