1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Депутати підтримали найбільш революційний законопроєкт в українському енергетичному законодавстві від нардепа з Виноградова

30.06.2023 21:10 Влада

За законопроєкт 9011д, який подав Андрій Жупанин, проголосували 279 народних депутатів.

За законопроєкт 9011д, який подав Андрій Жупанин, проголосували 279 народних депутатів.

Верховна Рада України прийняла в цілому мій проєкт Закону про внесення змін до деяких законів України щодо відновлення та зеленої трансформації енергетичної системи України.

Про це в мережі повідомив голова підкомітету з питань газової, газотранспортної галузі та політики газопостачання Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг, Андрій Жупанин.

"Перемога! 279 голосів за 9011д!", - написав нардеп.

Це великий та комплексний законопроєкт, який вносить зміни до 18 законів. Він стосується багатьох аспектів функціонування та розвитку енергетичних ринків України та несе зміни як для побутових, так і для непобутових споживачів.

"Не побоюсь сказати, що законопроєкт 9011д є найбільш революційним в українському енергетичному законодавстві за останні кілька років. Тепер будемо слідкувати за його реалізацію та реагувати на можливі виклики. Дякую голові та членам енергетичного комітету за підтримку та довіру. Ми проробили надзвичайну роботу і сьогодні вона увінчалася успішним голосуванням за законопроєкт!", - додає Андрій Жупанин.

Нагадаємо, раніше ми писали, що депутат з Виноградова ініціював законопроєкт спрямований на посилення енергетичної незалежності України.

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!

Читайте на ГК:Село з дивною назвою: історія закарпатського села названого на честь ворожого поета (ФОТО)
Читайте на ГК:Поліція Виноградова затримала рецидивіста за торгівлю наркотиками: зловмисника вже утримують в ізоляторі (ФОТО)
Читайте на ГК:На Закарпатті знову сидітимуть без світла: відома причина