1. Новини Закарпаття
  2. >

«Заборонити видавати повістки на блокпостах, АЗС та на вулиці»: Зеленський відповів на петицію

02.08.2022 07:06 Влада ВАЖЛИВО

Позаяк петиція набрала потрібну кількість голосів, Президент України був вимушений її розглянути.

Позаяк петиція набрала потрібну кількість голосів, Президент України був вимушений її розглянути.

Президент України Володимир Зеленський відповів на петицію про заборону видачі повісток на блокпостах, АЗС і вулиці. За його словами, це питання буде комплексно опрацьовано урядом.

Зокрема, Зеленський нагадав, що призов резервістів і військовозобов’язаних на службу проводиться в порядку, який визначений законами про військову службу та мобілізацію. А видача повісток регулюється актами Кабінету міністрів, Міністерства оборони та Генерального штабу ЗСУ.

"Враховуючи викладене, я звернувся до прем’єр-міністра Дениса Шмигаля з проханням комплексно опрацювати порушене в електронній петиції питання в контексті дотримання прав громадян та законодавства про військовий обов’язок і військову службу", – підкреслив Зеленський.

Варто відзначити, що автор петиції, яка набрала 26 740 підписів, вимагав призивати на службу в першу чергу мотивованих людей, заборонити видачу повісток у всіх місцях, крім військкоматів, або зробити публічною інформацію про стан мобілізації.

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, українці розмістили відповідну петицію у якій просять Зеленського заборонити роздавати повістки будь де, що автори петиції вважають не дуже законним.

Читайте на ГК:Приголомшливі результати ЗСУ: за добу знешкодили 1160 окупантів і 25 танків армії РФ
Читайте на ГК:ПФУ роз'яснив: правила та вимоги для отримання субсидій
Читайте на ГК:Зодіакальний гороскоп на 7 травня: яким зодіакам трьом зодіакам потрібно бути обережними