1. Новини Закарпаття
  2. >

«Заборонити видавати повістки на блокпостах, АЗС та на вулиці»: петиція уже зібрала понад 16 тисяч голосів (Петиція)

12.07.2022 23:09 Суспільство Актуально

Українці розмістили відповідну петицію у якій просять Зеленського заборонити роздавати повістки будь де, що автори петиції вважають не дуже законним.

Українці розмістили відповідну петицію у якій просять Зеленського заборонити роздавати повістки будь де, що автори петиції вважають не дуже законним.

Згідно з інформацією на сайті президента, (на момен публікації статті) петиція набрала майже 16751 тисяч голосів із необхідних 25 тисяч для розгляду (залишилося 79 днів для збору підписів).

Автор петиції просить президента заборонити видачу повісток поза військкоматами, мобілізувати насамперед охочих, а також оприлюднити та оновлювати інформацію про хвилі мобілізації.

«Зараз же багато бажаючих людей, які моралізовані, які мають бойовий досвід, але не можуть вступити на службу, бо багато де набрали людей саме на вулицях, які не мають досвіду та/або достатнього бажання воювати, що робить оборонний потенціал менше … Також все частіше чути про випадки, коли людей забирали прямо з черг до АЗС, що також не дуже законно», – йдеться у тексті петиції.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що оприлюднено список професій жінок, які зобов’язані стати на військовий облік з 1 жовтня.

Читайте на ГК:Українців просять бути обережними: у одній з соцмереж орудують шахраї
Читайте на ГК:Українцям погода підготувала "сюрприз": синоптик розповіла про погоду в Україні
Читайте на ГК:В квітні українські пенсіонери отримають надбавку до виплат за віком, але є одна умова: що варто знати