1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Вибрати керівника прозоро: закарпатські депутати від "За майбутнє" не визнають головою Балогу

03.06.2022 19:12 Влада ВАЖЛИВО Голос Карпат

Депутати обласної ради звернулися до президента Зеленського як гаранта конституційних прав та до голови ПП "За майбутнє" Ігоря Палиці через незгоду з раптовими змінами у обласному керівництві.

Депутати обласної ради звернулися до президента Зеленського як гаранта конституційних прав та до голови ПП

Фракція "За майбутнє" в Закарпатській обласній раді підписала зверення до президента Володимира Зеленського та до нардепа, голови партії Ігоря Палиці.

- Результат (на виборах) був досягнутий виключно завдяки авторитету, досвіду та плідній роботі всіх членів команди обласного осередку партії, до якого Віктор Балога не мав жодного відношення. - йдеться у звереннні. - Вже сьогодні до нас надходять погрози про застосування процедури відкликання депутатів у разі невиконання волі новопризначеного керівника.

Звернення підписали О.Ледида, О.Антал, В.Іванчо, В.Федурцьо та погодив В.Якубець. Депутати просять визнати нечинними протоколи про обрання нового керівництва обласного осередку та провести нові загальні збори і вибори керівника, залучивши дійсних членів партії та депутатів різних рівнів, які брали участь у виборчому процесі.

Долучаємо повний текст звернень.

ЧИТАЙТЕ такожЗМІ: усі політичні сили Закарпатської області вручили Балозі «чорну мітку»