1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

Експерт пояснив, що означає введення «надзвичайної ситуації» в Угорщині (ВІДЕО)

25.05.2022 17:22 Влада ВАЖЛИВО

Експерт вважає, що введення «надзвичайної ситуації» в Угорщині – крок до спрощення правотворчості

Експерт вважає, що введення «надзвичайної ситуації» в Угорщині – крок до спрощення правотворчості

Надзвичайний стан (або у прямому перекладі – «надзвичайна ситуація»), введений в Угорщині з опівночі вівторка, – крок, який спрощує правотворчість – повідомив в ефірі телеканалу М1 доцент Угорського національного університету державного управління.

Детальніше дивіться у відео 21 каналу:

Також посольство Угорщини розповіло, що режим НС в Угорщині дає уряду необхідні інструменти для надання допомоги біженцям, інформував портал Карпат.ін.

Стосовно надзвичайної ситуації, про запровадження якої вчора, 24 травня 2022 року заявив прем’єр-міністр Віктор Орбан, щоб уникнути можливих непорозумінь і небажаної дезінформації, інформуємо наших партнерів про наступне:

У зв’язку з воєнною ситуацією в сусідній країні надзвичайна ситуація, запроваджена згідно зі змінами в Конституції, надає можливість у разі виникнення у сусідній країні воєнної ситуації, збройного конфлікту або гуманітарної катастрофи мати у розпорядженні Уряду усі необхідні інструменти для надання допомоги, підтримки, житла біженцям, а також для запобігання шкідливих економічних впливів, в інтересах пом’якшення наслідків.

Нагадаємо, Угорщина була однією із перших країн, які від початку війни стабільно відправляють в Україну гуманітарні вантажі. Також країна приймала українців, які були вимушені тікати від війни в Україні.  Після того, як до сусідньої країни поїхало чимало біженців з України, в Угорщині почали всіляко підтримувати українців, як безкоштовним проїздом у громадському транспорті так і влаштувавши навчання для діток з України. І не просто дати дітям можливість продовжити навчання, а на рідній українській мові.

Читайте на ГК:Контрабандний вантаж під дипломатичним “соусом”: угорські митники знайшли баули з цигарками в автомобілі з України (ФОТО, ВІДЕО)
Читайте на ГК:Угорщина допомагає: близько 500 потужних джерела безперебійного живлення доправили на Закарпаття (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Будапешт дарує Різдво українським сім’ям: адвентські календарі та пряникові будинки (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська