1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Журналісти розповіли про розміри премій у Виноградівській міській раді

15.12.2021 17:31 Влада Голос Карпат

На сьогодні щомісячні премії розміром від 20 до 100% від середньомісячної зарплати отримують понад сто працівників міськради. На початку року їх було у двічі менше - 47 осіб.

На сьогодні щомісячні премії розміром від 20 до 100% від середньомісячної зарплати отримують понад сто працівників міськради. На початку року їх було у двічі менше - 47 осіб.

Журналісти медійного проєкту ПравдаЄ отримали та проаналізували сотні загальних і кадрових розпоряджень Виноградівської міської ради з кінця 2020 року по листопад 2021 року. У той же час на офіційному сайті міськради у публічному доступі є лише 34 розпорядження міського голови. Усі вони стосуються скликання сесії або виконкому і лише у шести випадках – інших питань.

Як йдеться у матеріалі, впродовж року міський голова Виноградова щомісяця перміював сам себе і своїх найближчих родичів, а також заступників і увесь персонал. Розмір щомісячних премій варіюється від 20-100% і, у частині випадків справедливо залежить від вислуги років та кількості покладених обов’язків.

З січня по жовтень кількість премійованих у міській раді зросла у два рази, що також може бути пов’язвно із розширенням штату. Якщо у січні премії отримували 47 працівників, то у лютому-березні вже до 80-ти працівників, у квітні-липні до 90 працівників. У серпні цього року премії отримали понад 100 працівників міськради, деякі з них двічі. У вересні-жовтні міська рада вже стабільно преміює понад сотню осіб.

"На фоні свіжого скандалу із заборгованістю по заробітній платі бюджетникам громади, міський голова Степан Бочкай вважає, що навіть за умови дефіциту бюджету громади, таке преміювання – нормальна практика", - пишуть журналісти, посилаючись на інформацію про заборгованість по зарплаті працівникам освіти, інформацію про можливу невиплату так званої "13-ої зарплати" та коментар міського голови Виноградова Степана Бочкая.

Розмір цьогорічних надбавок становив від 10% до 50%.

Також відомо, що щомісячно Виноградівський міський голова отримує зарплату у розмірі 15 тис. гривень, перший заступник – 12,5 тис. гривень, заступники – по 12 тис. гривень. Окрім цього, керівники міста отримують щомісячно премію, доплату за ранг, надбавки за вислугу років та виконання особливо важливої роботи.

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська