1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Більше 1 млн. гривень витратили на зарплату керманичам Виноградова від початку року (ФОТО)

18.08.2021 20:53 Влада Ексклюзив Голос Карпат

Найбільше щомісяця отримує міський голова – 65,5 тис. гривень. Найменше, 26 тис. гривень, його заступник з соціального напрямку.

Найбільше щомісяця отримує міський голова – 65,5 тис. гривень. Найменше, 26 тис. гривень, його заступник з соціального напрямку.

Голос Карпат на свої запити отримав інформацію по щомісячним нарахуванням міському голові Виноградова Степану Бочкаю та чотирьом його заступникам – Адальберту Сверенку, Сергію Грабару, Василю Тесличку та Віталію Любці.

За 7 місяців 2021 року керманичі міста сумарно отримали 1 085 266 гривень. З другої половини року за рахунок щомісячної премії та надбавки за виконання особливо важливої роботи, у заступників міського голови спостерігається збільшення виплат на 20-30%.

Щомісячні виплати міського голови та його заступників включають посадовий оклад, доплату за ранг, надбавку за вислугу років, надбавку за виконання особливо важливої роботи та щомісячну премію. Крім того, раз у рік перед відпусткою, їм передбачена матеріальна допомога та допомога на оздоровлення.

Зарплата Степана Бочкая у цьому році становила до 65 520 гривень щомісяця. Його заступники отримують від 26 040 до 39 375 гривень.

Скриншоти з відповідей на запити

Повні відповіді на запити доступні за посиланнями ТУТ.

Загалом зарплати керманичів Виноградова на десятки тисяч гривень відрізняється від того, що заробляють міські голови обласних центрів України. А також різко дисонують із багаторічними проблемами міста, що переходять із каденції в каденцію та корупційними скандалами, які супроводжують підлеглих головного керманича Виноградова.

Останні з них – це підозра у привласненні коштів Євросоюзу, які мали піти на будівництво притулку для собак і реконструкцію площі Миру, комунальним підприємством міськради «Центр інвестицій і розвитку» через закупівлю неіснуючих послуг у підставних підприємців. А також виграний у суді позов директорки угорськомовної школи міста проти комунальної установи міськради «Центр обслуговування закладів освіти» через незаконне звільнення з роботи.

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська